Seicento Eng'a ;]

eng, 22.04.2011, 16:53 « poprzedni - następny »

wojoo

23.04.2011, 10:24 #10 Ostatnia edycja: 23.04.2011, 12:02 by wojoo
Cytat: xalax w 23.04.2011, 09:44
Darek Mondka sie pozbywa za okolo 1,5 roku ;)
:D

dlaczego?! przeciez dopiero co kupił odblaski ...

nie wiem czy do tego czasu Rijndael nazbiera kasę na jego ST-ka ... planował zbierać 3 lata



T

Cytat: wojoo w 23.04.2011, 10:24
dlaczego?! przeciez dopiero co kupił odblaski ...
Pewnie w zamian kupi jeszcze dwa seje i cztery cienkie LPG. Będzie miał inną furę na każdy dzień. :stupid2:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

yoseph

okażcie trochę współczucia....
eng: łączę się z Tobą w bólu :D

eng

Po prostu zazdroszczą i tyle 8)

Cinkciarz

po prostu mondeo się już znudziło i jest typowo do roboty, a sejem będzie teraz jeździł na zloty no i na wyjątkowe okazje ;)
Słyszałem że w planach jest swap silnika z punta :D

Darek jeżeli mogę coś doradzić to załóż customowe alufelgi 15" z pandy 100HP będzie lepiej się prezentował i zderzaki zdecydowanie pod kolor albo pakiet ABARTH

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


wilhelm

darku, nie odpowiedziałeś na moje pytanie :)

eng

Cytat: wilhelm w 22.04.2011, 21:06
fajna fura, ale...

też trochę mnie dziwi czemu nie jeździsz na co dzien mondkiem, masz w nim gaz więc koszty paliwa są znikome - pewnie porównywalne z takimi małymi fiatami na benzyne, dodatkowo większy komfort, bezpieczeństwo no i dzwięk V'ki...

Jeżeli chodzi o to pytanie to musisz pamiętać, że w mojej pracy niejednokrotnie muszę jechać na jakąś budowę bądź gdzieś gdzie jest utrudniony dojazd. Jazda sporym MK3 na 18 troszkę nie pasuje do tego typu pracy. Zastanawiam się coraz częściej nad sprzedażą Mondeo, bo rzeczywiście jest mi niepotrzebne. Zobaczymy czas pokaże.

T

To kup sobie jakiegoś małego SUV-a. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

weksla

sprzedawaj darek w pierony
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: eng w 23.04.2011, 17:21
Jeżeli chodzi o to pytanie to musisz pamiętać, że w mojej pracy niejednokrotnie muszę jechać na jakąś budowę bądź gdzieś gdzie jest utrudniony dojazd. Jazda sporym MK3 na 18 troszkę nie pasuje do tego typu pracy. Zastanawiam się coraz częściej nad sprzedażą Mondeo, bo rzeczywiście jest mi niepotrzebne. Zobaczymy czas pokaże.

kupiłeś po 2 latach odblaski i juz sprzedajesz mondeo ?