Sylwusia <3 S14A

andro998, 22.07.2011, 01:48 « poprzedni - następny »

auchim

do ST jeszcze długo będziesz mógł wrócić bo ich trochę jest, a 200sx'y przez drift staja się już niestety wymarłym gatunkiem  ;(

T

Cytat: andro998 w 22.07.2011, 18:15Nie szukałem jeszcze kupca, a kiedy mniej więcej możesz wiedzieć że będziesz w stanie je kupić?
Trudno mi powiedzieć, w tym tygodniu odwiedzę dwie kolejne firmy, możliwe, że coś się urodzi. :) W końcu muszę się na coś zdecydować, bo mi się ten prowizoryczny wydech zupełnie rozpadnie i będzie kłopot. ;)

Cytat: andro998 w 22.07.2011, 18:15To są przekozackie koła i w S14A to już miażdżą totalnie.
No fajne są, a przede wszystkim lekkie. Te moje wyglądają świetnie (w realu o niebo lepiej niż na zdjęciach), ale są niestety ciężkie. :(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

andro998

Spoko, ja jestem jakby co do 28 lipca w Polsce. Na co Ci wydech ;) Felgi lepsze bo je widać :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

Cytat: andro998 w 23.07.2011, 03:01Na co Ci wydech
Pytasz, dlaczego chcę zmienić wydech, który nie dość, że jest z 2,5, to jeszcze ma połataną blachą y-pipe, dziurawy łącznik elastyczny i przypchany katalizator? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

andro998

Wywal wsio od kolektorów i wstaw rurę ;) Za 200zł Ci ogarną :D

T

Dobrze wiesz, że wydech w ssaku to nie taka prosta sprawa. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

T

I jak tam auto się sprawuje? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

andro998

Zrobiłem dopiero 620km przez pare dni, tydzień mnie nie było w PL.
Na razie wsio ok. Teraz jak wpadnie kasa to pierwsze co robię to hamulce. Potem jakieś karboniki, foteliki, głośniki. Mocy nie chce większej w tym momencie, za jakiś rok o tym pomyślę. Teraz tylko dopieszczę go pod siebie i muszę patrzeć czy coś nie będzie chciało się wysrać.

PS. Wiadomo już coś z felgami? :)

T

Cytat: andro998 w 05.08.2011, 20:10PS. Wiadomo już coś z felgami?
Napisałbym. ;) Jeśli zrobię w miarę tanio pilniejsze rzeczy, a Ty jeszcze nie sprzedasz to pomyślimy.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

Jendrekmak

toż to prawie seria :D ja ostatnio się bawiłem takim cudem ale już przerobionym pod drift. na co dzień lekka masakra ale poza tym cudo
podchodzi mi bardzo pod ten samochód Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://promotormocy.pl/mods/nissan-200sx-s14a-drift