Mycie silnika

Cinkciarz, 14.06.2010, 23:36 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

zrobię jutro zdjęcie to zobaczycie "syf"

Bajek

Cytat: wojoo w 15.06.2010, 00:02
kopciuchow sie nie pokazuje :D poza tym nie mam osłony na silnik bo nie dawali wtedy i wyglada to nie za ciekawie :D
W opcji była pokrywa ? :)

marctwain

Ja tam myję kopciucha. Można, nie po chamsku myjką, wiadomo na co trzeba uważać. Najlepiej działają te środki na jakichś 40 C. Może być dimmer, plak-czysty silnik, nielsen degreaser. I opryskiwacz a jak ktoś ma to pistolet do kompresorka. To efekt "na szybko" nie mogłem dokończyć.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

Ja swój myję za pomocą szmatki, wiaderka z ciepłą wodą i ludwika. ;) Czasami przydaje się też pędzelek. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

weksla

kurde efekt rewelacyjny, mój tak nigdy nie wyglądał:)
przy okazj zastanawia mnei to że bardzo dużo tdci nie ma pokrywy silnika, ktoś ukradł, czy nie dawali fabrycznie, albo kazali dopłacać, ale to przedziwne dla mnie. Ja akurat mam, ale znam wiele osób które nie posiada
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 15.06.2010, 18:14
przy okazj zastanawia mnei to że bardzo dużo tdci nie ma pokrywy silnika, ktoś ukradł, czy nie dawali fabrycznie, albo kazali dopłacać, ale to przedziwne dla mnie. Ja akurat mam, ale znam wiele osób które nie posiada
Jakbym miał to bym zdjął, bo jest brzydka. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

wojoo

pokrywe dawali do 2004r potem do połowy 2005 roku nie bylo i pozniej znowu dawali ... ford to ford :D

weksla

eee w życiu nie zdejmę:)
no faktycznie to dość głupie i niewytłumaczalne posunięcie ze strony forda, to tak samo jak brak parapetów chromowanych w kombi - bezsens
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 15.06.2010, 18:23
eee w życiu nie zdejmę:)
no faktycznie to dość głupie i niewytłumaczalne posunięcie ze strony forda, to tak samo jak brak parapetów chromowanych w kombi - bezsens

ale to nie koniec ... jeszcze nie zakładali maskownic na śruby od amorów  oraz osłony pod silnikiem ;)

weksla

maskownice na amory mam, fakt wiele mondków ich nei ma, myślałem że poprostuu mają pourywane, ale pampersa pod silnikiem tez nie mam, muszę dokupić
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps