Ojciec Focusa RS czyli Volvo S60 R

steveno, 09.12.2015, 09:07 « poprzedni - następny »

steveno

Zadbana i to bardzo wiec będziemy sie starali utrzymać ja w jak najlepszym stanie
Do przodu!!!

Boxik

Cytat: steveno w 09.12.2015, 21:56Zadbana i to bardzo wiec będziemy sie starali utrzymać ja w jak najlepszym stanie
To jak  będziesz chciał sprzedać do daj znać ;)

steveno

Nie prędko jeździ jak marzenie ;) nie chce mi sie wogole z niego wysiadać nawet Rs poszedł w odstawke na razie ;)
Do przodu!!!

vtec

Cytat: steveno w 09.12.2015, 16:37
dziś łapałem się z V-teckiem i równo a potem wystrzelił chyba od 3 biegu do przodu:) Więc można sie gadniać z mocnymi autami mimo wagi.
to byłeś Ty na światłach na Jerozolimskich przy Zachodnim?

steveno

 a kto miał by:)
Do przodu!!!

vtec

no proszę, nawet nie dałeś znaka, że to Ty? Widziałem Cię w lusterku już wcześniej, jak przeciskałeś się pomiędzy autami.
Powiem Ci że po założeniu łapy pod skrzynię, auto zdecydowanie lepiej zbiera się spod świateł - mniejszy uślizg, czego byłeś świadkiem ;)

steveno

mój ma 4x4 i tylko start ciut lepszy ,ale nawet moja powiedziała ,ze lepiej wystrzeliłeś niz ja  na swoim daje rade. Dystanse chyba też robia robote.
Ps. Na jakich gumach byłeś ?

« Dodane: 19.12.2015, 11:05 »

myślałem ,że się skapnołeś :)
Do przodu!!!

KrisSz

Miałem 60 bez R. Super wykonanie, bez zbędnych wodotrysków, super ergonomiczne fotele. Nie byłem tylko zadowolony z małego otworu bagażnika i zmulonej skrzyni auto. Poza tym bardzo sympatyczne limo. imho wolę rsa :-)
Pozdrawiam

K

yayko


vtec

Cytat: steveno w 19.12.2015, 11:05
Ps. Na jakich gumach byłeś?

« Dodane: 19.12.2015, 11:05 »

myślałem,że się skapnołeś :)
na marnych zimówkach 225/40/18,
no nie skapnąłem się, nie wiem czemu ale utkwiło mi z Dobrej ze to było S80 R, ale przecież takich nie ma ...
co tam poza tym, u żonki?