Moje pierwsze kroki w detailingu

Polarny, 24.04.2011, 11:05 « poprzedni - następny »

Polarny

Hooo, ale numer. Link do produktu mam poprawny, a opis z linka który jest błędny. Chodzi o QD FK #425 (tutaj link: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://showcarshine.pl/300-finish-kare-317-exterior-trim-restorer-gratis-mikrofibra.html - nie sugeruj się linkiem tylko wejdź do środka).

Jeżeli chodzi o produkt do czarnych plastików to wziąłem PoorBoy's World Trim Restorer i muszę przyznać, że jest naprawdę świetny. Patrzyłem na Twoją reckę na DC i bardziej przypadł mi do gustu efekt FK niż tego Valeta.

marctwain

Ok, gust jest jak rów. Każdy ma swój. :) Nie dyskutuję. Dużo tego plastiku na zewnątrz nie masz, więc taka butla, jeśli już kupiłeś, to starczy a starczy. Pamiętaj- plastik musi być czyściutki. Najlepiej umyć, poza szamponem, jakimś apc. No i sprawdzisz jak się będzie zachowywał PB TR po myciu i deszczu. Na mondku ten problem może być mały, bo plastiki gładkie i małe, oprócz podszybia. Patrz czy po wodzie nie ma zacieków-śladów. Nakładaj małymi ilościami i dobrze wcieraj. ja to robię aplikatorem bawełnianym albo mf. ;)