Przyciemnianie lamp

walus90, 19.05.2010, 23:40 « poprzedni - następny »

walus90

Dziś dostałem Spray do przyciemniania lamp z chęcią bym przyciemnił tylne ale nie wiem czy to nie jest zabronione ktoś mi mówił że mogą się tego czepiać. Czy to prawda ????
Dokładnie ot takie coś mam
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1013621885_motip_lakier_farba_do_przyciemniania_lamp_400_ml.html

wojoo

jak bedziesz mial delikatnire to nikt sie nie przycepi ew forumowicze :D

walus90

i tak chce zmienić lampy na poliftingowe :P więc chce zobaczyć jak będzie wyglądał z przyciemnionymi lampami :P

eng

Cytat: walus90 w 19.05.2010, 23:43
i tak chce zmienić lampy na poliftingowe :P więc chce zobaczyć jak będzie wyglądał z przyciemnionymi lampami :P

Podoba mi się ten tok zmian ;)

Grzechoo

Więc ja się wypowiem, bo znam temat. Nic w prawie nie ma na temat tego, że nie wolno przyciemniać, ani jaka ma być przenikalność. Jednak jest o tym że nie wolno robić nic ze światłami odblaskowymi. Lampy poliftowe można całe malować, bo odblaski są w zderzaku, przedliftowe mają odblaski i ich nie wolno malować, całą resztę lampy jak najbardziej. Policja sprawdza to tak, że jadą za autem wieczorem i widzą, jeśli odblask nie oddaje światła to zatrzymują dowód. Także wystarczy przy malowaniu zakleić odlask, by on został niepomalowany. Choćby drobne przyciemnienie niszczy właściwości światła odblaskowego.

T

O przyciemnianiu czy przenikalności może i wprost nic nie jest napisane, ale oświetlenie musi mieć homologację, a nic mi nie wiadomo, żeby dopuszczała ona oklejanie lamp czarną folią czy malowanie ich sprayem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

Blade

folię łatwiej zerwać w razie czego ;)
wiem coś o tym :D

walus90

to nie będe sie bawił NA RAZIE w to :P

KLUSEK

Nie bój się nic :) Spray to lamp jest bardzo przezroczysty i mozesz dac 3 warstwy i nadal lampy nie beda czarnego koloru :)

Mozesz psiknac troszke, a lampy stana sie ciemniejsze, a intensywnosc swiatla nieucierpi. Mozna zawsze zmyc rozpuszczalnikiem lakier.

auchim

widziałem gdzieś zestaw do przyciemniania z dwoma sprayami w tym jeden do usuwania

trochę nie na temat ale używał ktoś może spraye do przyciemniania szyb, bo wyczaiłem ostatnio taki wynalazek na ebayu  ???