Przyciemnianie lamp

walus90, 19.05.2010, 23:40 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: auchim w 21.05.2010, 13:11
widziałem gdzieś zestaw do przyciemniania z dwoma sprayami w tym jeden do usuwania

trochę nie na temat ale używał ktoś może spraye do przyciemniania szyb, bo wyczaiłem ostatnio taki wynalazek na ebayu  ???

juz lepiej chyba kupic sobie okulary sloneczne :)

walus90

nie no szybki mam przyciemnione ale folia :P o sprayu nawet nie słyszałem :P

eng

Cytat: Blade w 20.05.2010, 21:27
folię łatwiej zerwać w razie czego ;)
wiem coś o tym :D

Tak ale i łatwiej ją uszkodzić. Poza tym może się okazać, że w podwyższonej temperaturze zacznie to jeszcze schodzić i narobi się dziadostwa. Spray i ew polerka jakimś papierkiem powinno załatwić sprawę.

Blade

Cytat: eng w 01.06.2010, 18:09
Tak ale i łatwiej ją uszkodzić. Poza tym może się okazać, że w podwyższonej temperaturze zacznie to jeszcze schodzić i narobi się dziadostwa. Spray i ew polerka jakimś papierkiem powinno załatwić sprawę.
chyba mechanicznie.... tylko co trzeba robić żeby uszkodzić mechanicznie ?? :D
podwyższona temp. ??
znaczy zogniskowane promienie słoneczne ?? :D

no daj ze spokój Eng :)

eng

Heh ja nie krytykuje. Mnie się to po prostu nie podoba:P

wojoo

Cytat: eng w 14.06.2010, 22:00
Heh ja nie krytykuje. Mnie się to po prostu nie podoba:P

nie daj sie Darku ... nie daj sie :D


swiss

Cytat: Grzechoo w 20.05.2010, 10:54
Więc ja się wypowiem, bo znam temat. Nic w prawie nie ma na temat tego, że nie wolno przyciemniać, ani jaka ma być przenikalność. Jednak jest o tym że nie wolno robić nic ze światłami odblaskowymi. Lampy poliftowe można całe malować, bo odblaski są w zderzaku, przedliftowe mają odblaski i ich nie wolno malować, całą resztę lampy jak najbardziej. Policja sprawdza to tak, że jadą za autem wieczorem i widzą, jeśli odblask nie oddaje światła to zatrzymują dowód. Także wystarczy przy malowaniu zakleić odlask, by on został niepomalowany. Choćby drobne przyciemnienie niszczy właściwości światła odblaskowego.
Kolego drogi ale bzdury piszesz

linkgrabber

robił ktoś tym sprayem albo folią? Jakies zdjecie efektu?