Zestaw głośnomówiący NOKIA CK-7W

jedros1, 15.01.2011, 18:37 « poprzedni - następny »

jedros1

Koledzy , mam pytanie .....
Czy zestaw głośnomówiący NOKIA CK-7W da się podłączyć pod DENSO...????
Chodzi mi o łączenie się Denso z moim fonem , podczas odbierania , dzwonienia , coś jak z Modułu BT Noki RX ????
Tu jest link Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/nokia-zestaw-glosn...410889127.html

wojoo

niestety nie, jedynie podczas rozmowy wyciszy lub zrobi pauze w radiu

jedros1

A da się go normalnie podłączyć pod głośniki by móc normalnie słyszeć , i czy jest szansa by gadać przez BT a nie przez kabelek ??

wilhelm

ja mam na 99% taki sam zestaw podlaczony do radia sony, ale nie korzystam z tego :)

wojoo

Cytat: jedros1 w 15.01.2011, 21:57
A da się go normalnie podłączyć pod głośniki by móc normalnie słyszeć

bedzie problem gdyz ten zestaw jest przystodowany do glosnika ktory jest w zestawie

Cytat: jedros1 w 15.01.2011, 21:57
czy jest szansa by gadać przez BT a nie przez kabelek ??

nie bardzo rozumiem o jaki kabelek Ci chodzi ;) normalnie podlaczasz zestaw, robisz synchronizacje z twoim telefonem i dzwonisz ... w zestawie jest tez mikrofon jakbys mial watpliwosci :D

wilhelm

Cytat: wojoo w 15.01.2011, 22:37
bedzie problem gdyz ten zestaw jest przystodowany do glosnika ktory jest w zestawie

nie bardzo rozumiem o jaki kabelek Ci chodzi ;) normalnie podlaczasz zestaw, robisz synchronizacje z twoim telefonem i dzwonisz ... w zestawie jest tez mikrofon jakbys mial watpliwosci :D

u mnie jest podłączone pod głośniki, ale tak jak pisałem nie mam 100% pewności czy to jest ten sam zestaw

Bajek

Pod radiem sony działa bez problemowo, wycisza radio gdy ktoś dzwoni. Jednak fabrycznie jest podpięte pod swój głośnik i trzeba rzeźbić. Na moje oko łatwo się tego nie zintegruje z Denso. Bo sam w sobie moduł odbiera dwa sygnały jeden to od włącznika - zacznij rozmowę etc a drugi wysyła sygnał ścisz radio.

A co do sprawdzenia nazwy urządzenia to zobacz w telefonie jak nazywa Ci się zestaw z którym się łączy :)

Jendrekmak

Cytat: Bajek w 16.01.2011, 10:35
Pod radiem sony działa bez problemowo, wycisza radio gdy ktoś dzwoni. Jednak fabrycznie jest podpięte pod swój głośnik i trzeba rzeźbić.
można podpiąć pod 6000CD i Sony bez problemów tak żeby dźwięk szedł przez głośniki auta.  czy można to zrobić z denso nie wiem bo nie znam schematu złącza z tyły.
w 6000CD i Sony odcinamy kabel od głośnika i podłączamy go do kostki z tyłu radia pod piny wejścia MONO/PHONE. kabel normalnie idący do głośnika z zestawu nokii podpinamy do tej samej kostki co PHONE MUTE (pin 5) tylko do pinów 1(+) i 7(-). miałem tak u siebie ale się wkurzyłem bo jak się wyłączy radio to nie słychać rozmówcy. wróciłem do układu z oddzielnym głośnikiem