przerobka ekranikow w liczniku na negatyw

mazur888, 15.02.2011, 00:34 « poprzedni - następny »

mazur888

wszystko skonczone i poskrecane :D

postanowilem dzis zrobic wskazowki, i podlaczylem je pod ekraniki wiec wskazowki widac nawet jak nie zapale swiatel. ot taki bajer :)

oto foty gotowego licznika

hashenty

Jest spoko :] Też tak chcę. Tera ja tera ja :]

Polarny

To kto się pisze na wspólny zakup folii polaryzacyjnej?

mazur888

ja! ja!   :evil:

a tak na powaznie to w trakcie moda zaciekawily mnie te 2 ikonki, nie mam w nich wlutowanych diod.
w instrukcji obslugi niema wzmianki tez o nich. jedna wydaje sie od klockow a druga moze przypomina o zmianie oleju?
NIE WIEM. ktos cos wie?

Cinkciarz

Ty masz kolego anglika może dlatego masz takie dziwaczne nic nie znaczace nie swiecące ikonki ;) w sumie faktycznie dziwne

mazur888

jeszcze jak na plycie kolo kazdej diody jest napis np. led 2 amber albo red, to w tych dwoch jest tylko led jakis tam ale bez koloru. nawet NIE WIEM jaki powinien swiecic.

moze wy zerkniecie przy rozbieraniu licznikow?

Snajper

Nie nie, te ukryte kontrolki są w każdym MDO.
Kurczę, żebym nie skłamał, jedna jest od spalonych żarówek, druga o wymianie oleju czy jakoś tak....
Na FCP o tym było. To miały tylko niektóre wersje z tego co wiem...w sensie że roczniki.

Rijndael

Jedna jest od zużytych klocków, druga od niskiego poziomu oleju. Tzn. miały być od tego. ;)

walus90

skoro są to dlaczego nie działa ta opcja :P fajna sprawa jak by działały takie kontrolki :P

Rijndael

Cytat: walus90 w 18.02.2011, 22:39
skoro są to dlaczego nie działa ta opcja :P
Jakby Ci to powiedzieć... nie działa bo nie zrobili. ;)