Jak zadbać o look masowego wrażenia...

marctwain, 25.05.2010, 17:35 « poprzedni - następny »

Lukasz-no1

Cytat: eng w 09.06.2010, 23:27
Hm...a są jakieś zakłady w Polsce które to fachowo robią?
Przykładowo
www.zmianakoloruauta.pl byłem tam, fury robią zaj*** ceny tez maja zaj****
www.zmienkolorauta.pl tego nie znam
www.car-spa.pl chyba
www.przyciemnianieszyb.legnica.pl  :D chyba najkorzystniejszy stosunek ceny Wykonanie/Jakość
Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

eng

Hmm...fajnie to wszystko wygląda jednak jest to naprawdę szalony pomysł żeby całe auto zmieniło kolor na inny.

marctwain

No przemiana spora. Łukasz co do Victorii-Ponoć tego "weta" daje.Nie tylko ona. Lusso oro. Jak chcesz i wet i głębię, to kombinacja wosku z sealantem. Victorię widziałem na srebrnym-żadna rewelacja, trwałość-przeciętna. Ale Twój kolor moim zdaniem daje spore możliwości kombinacji. ;)

eng

W tym Focusie to bym walnął maskę na czarno i może dach :D

marctwain

Foka ma super kolorek. Ekstra wygląda (rasowo-łobuzersko) czarny mat, ale kłóciłby się z blaskiem reszty. A chyba czarnym błyskiem bym nie popsuł tego co jest. Git by wyglądał czarny mat z delikatnymi elementami pomarańcza.

eng

No kolorek ma rzeczywiście niesamowity. Zresztą całe autko jest niesamowite ;)

auchim

trafiłem na dość fajna promocje w sklepie na wszelkie srodki czyszczące i zaopatrzyłem się chyba w prawie całą gamę autoglyma,nie jestem jakimś pro w czyszczeniu i autodetalingu więc potraktujcie to jako spostrzeżenia laika, wszystkiego jeszcze nie zdążyłem przetestować ale NA RAZIE mam takie wniski
-super resin polish: zdecydowanie NIE T-Cut color restorer wypada o niebo lepiej
-clean wheels + alloy wheel seal:  po umyciu fele wyglądają naprawdę super a moje alu są naprawde niewdzięczne do czyszczenia, NA RAZIE mały plus bo dość dużo mi tego poszło jak na jedno czyszenie i nie wiem jak długo utrzyma się efekt
-instant tyre dressing: jak wyżej zobacze jak długo opony będą wyglądać tak jak po spryskaniu ale jak NA RAZIE to zdecydowanie lepiej wypada Turtle Wet 'N' Black
-leather cleaner + leather care balm:  jestem w szoku jaki efekt udało mi się osiągnąć podejrzewam że nowe siedzenia z fabryki tak nie wyglądają jak moje teraz :)

z kokpitem i plastikami nie eksperymentowałem i walnąłem sprawdzonym turtle wax platinium cockpit shine też polecam :)

jutro jeszcze spróbuje Supagard 100+ paint sealant który cały czas mi się gdzies tam wala :) i autoglym engine and machine cleaner

Po całym dniu czyszczenia auta dochodzę do wniosku że mój stardust silver jest strasznie niewdzięcznym kolorem do czyszczenia, nie da się uzyskać z niego super efektu albo jest czysty albo brudny i nic pozatym, po prostu szkoda zachodu.
Rodzi mi się niecny plan żeby w przyszłości walnąć go na Chill :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


marctwain

A jak uzywałeś SRP? To ekstra środek, zupełnie inny niż Tcut. O innym przeznaczeniu. Chodzi mi o to jak go nakładaleś?

T

Cytat: auchim w 05.08.2010, 17:51
Po całym dniu czyszczenia auta dochodzę do wniosku że mój stardust silver jest strasznie niewdzięcznym kolorem do czyszczenia, nie da się uzyskać z niego super efektu albo jest czysty albo brudny i nic pozatym, po prostu szkoda zachodu.
Hehehe, to właśnie jego zaleta. ;) Nie trzeba często myć bo i tak zawsze wygląda tak samo. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

auchim

Cytat: marctwain w 05.08.2010, 22:14
A jak uzywałeś SRP? To ekstra środek, zupełnie inny niż Tcut. O innym przeznaczeniu. Chodzi mi o to jak go nakładaleś?

nakładałem według instrukcji... chyba jakiejs filozofii w tym nie ma nałożyć odczekać i zetrzeć. inne przeznaczenie.. nie wiem  :o oświeć mnie jak już pisałem jestem laikiem w tych sprawach. mondeo nie było myte miesiąc czasu 30min karcherem go traktowałem później właśnie SRP. Efekt.. głupie plamki po przyklejonej trawie czy innych duperelach zeszły dopiero po użyciu T-cuta

Kiedyś jak jeździłem czerwonym Kadettem wystarczyło go przetrzeć automaxem i miesiąc się świecił, pewnie nieźle farba złaziła ale efekt był natychmiastowy :D