Letnie opony

yoseph, 11.03.2011, 17:15 « poprzedni - następny »

yoseph

Przyznawać się kto tam juz powymieniał koła na letnie? Ja dzisiaj sobie powymieniałem i jestem mega zadowolony, wreszcie foka wygląda jak powinna i jeździ jak powinna

T

Ja się z tym nie spieszę, bo czeka mnie wymiana silnika, więc wstawię auto do warsztatu na zimówkach, żeby mi letnich felg nie poniszczyli. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

Blade

Yosek.. a co masz "ubrane" ??
pomijam że trochę za wcześnie na takie posunięcie... zwłaszcza, że Ty jak widzę z okolic mocno podgórskich więc temperatury mogą zaskoczyć jeszcze :)


wilhelm

ja musze wypolerować felgi i zakładam

T

Cytat: wilhelm w 11.03.2011, 20:23
ja musze wypolerować felgi i zakładam
Do cinkciarza na polerowanie wysyłasz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

yoseph

Na felgach mam Firestone multihawk 205/45/17, jak dla mnie opona wystarcza w 100%, oczywiście nie byłem jeszcze żadnym upalaniu, ale na drodze są naprawdę ok.  
O mnie sie nie martw :) nie mieszkam na terenie podgórskim do tego ogólnie jest tendencja zwyżkowa temperatury więc będzie dobrze.... chyba że sypnie śniegiem. Zimówki mam niestety Kelly Winter ST są bardzo mocno budżetowe bo akurat kiedy trzeba było już zakładać zimówki to wyszedł mi inny bardzo ważny wydatek. W śniegu naprawdę podoba mi się ich zachowanie, nie raz wyjechałem z takiego śniegu że inni mogli o tym pomażyć, ale jak jest dodatnia temperatura to robią się strasznie miękkie i jest po prostu niebezpiecznie.

cichyp

ja założyłem parę dni temu, bo szkoda w takie temperatury mi zimówek... zresztą na letnich lepiej wygląda.

Opony 235/45 R18 - świeżo odnowione felgi od STka, mogę dać namiary do gości (Świdnica) który prostuje i regeneruje felgi - komplet razem z zakupem wyszedł 2200zł

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Cinkciarz

Ja za swoje STkowe felgi rok temu zapłaciłem 2000zl, teraz czekaja na polerke

wilhelm

ciekawe czy się doczekają ;)

wojoo

13.03.2011, 11:16 #9 Ostatnia edycja: 13.03.2011, 11:46 by wojoo
Cytat: cichyp w 12.03.2011, 22:40
ja założyłem parę dni temu, bo szkoda w takie temperatury mi zimówek... zresztą na letnich lepiej wygląda.

Opony 235/45 R18 - świeżo odnowione felgi od STka, mogę dać namiary do gości (Świdnica) który prostuje i regeneruje felgi - komplet razem z zakupem wyszedł 2200zł

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

nie obraź sie ale przy tym rozmiarze opony ST'kowe felgi wygladaja bardzo kiepsko ...