Passat

walus90, 03.05.2011, 23:17 « poprzedni - następny »

Lasko1990

hehe :D ciekawe co na to wszystko wojoo jak to przeczyta :D

no ja pamietam jak jeszcze u blacharza robilem to b4 mialo 15 lat i fabryczna konserwacja byla wszedzie :D

T

Co za głupoty wypisujecie... Problemem były pierwsze serie 2.0 TDI, teraz ten silnik jest już ok. Po za tym w Passacie można sobie na przykład zażyczyć jeden z najlepszych (w kategorii cena/jakość) silników ostatnich lat czyli 2.0 T(F)SI.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

walus90

ja tam poprostu nie lubie vw dla mnie te auta są drogie jak i cena jest wysoka jak i utrzymanie takiego auta jest kosztowne.

Cinkciarz

Cytat: wilhelm w 03.05.2011, 23:44
ale namieszałem :D

Lepiej się nie odzywaj... zobacz co narobiłeś :D

weksla

VW Fuck
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo


T

Cytat: walus90 w 04.05.2011, 00:27
ja tam poprostu nie lubie vw dla mnie te auta są drogie jak i cena jest wysoka jak i utrzymanie takiego auta jest kosztowne.
Utrzymanie Passata nie jest kosztowne, pomijając może te pierwsze 2.0 TDI. Cena zakupu używek, fakt, jest mocno wygórowana, ale to jedyna wyraźna wada Passata. ;)

« Dodane: 04.05.2011, 22:28 »

Cytat: Lasko1990 w 03.05.2011, 23:34
więc chyba można stwierdzić że ostatni dobry passat to b4.
W rodzinie był kiedyś B5 FL i przez 100 tys. nic się w nim nie popsuło.

Te mity o awaryjnych Passatach pochodzą chyba od ludzi, którzy kupili jakieś trupy z Niemiec z licznikami cofniętymi o 200 tys... Jechałem kiedyś taksówką B5 FL z prawie 400 tys. na blacie i jedynym elementem wnętrza po którym było widać jakieś wyraźne zużycie był mieszek drążka skrzyni biegów, więc naprawdę nietrudno uwierzyć w prawdziwość nieprawdziwego przebiegu w przypadku tego auta. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

weksla

Rijndaelku to chyba mało widziałeś. Grono moich znajomych jezdzi passatami szczególnie b5 a i b6 i niestety na tych b5 to ślady użytkowanie  są bardzo znaczne, począwszy od powycieranej kiery skończywszy na lewarku pedałach fotelach itp. i to nei pojedyncze sztuki tylko kilka sztuk, i nei gadaj mi że wszystkie to 500.000 egzemplarze. O b6 nie wspomnę, sorry ale często mi sie zdaża zobaczyć b6 na lawecie lub na awaryjnych na poboczu:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 04.05.2011, 22:46
często mi sie zdaża zobaczyć b6 na lawecie lub na awaryjnych na poboczu:D

ja fordy zdecydowanie częściej widuje ;)

weksla

to chyba warszawa ma taki zły wpływ na nie , bo mój mi jeszcze posłuszeństwa nei odmówił
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps