Co można zrobić z konsolą środkową?

T, 02.06.2010, 14:31 « poprzedni - następny »

T

Cytat: eng w 09.06.2010, 23:23
Tomek mówiłem Ci żebyś walnął konsolę na carbon hehe :D
Zobaczymy jak to będzie wyglądało w naturze, myślę, że do weekendu będę miał już u siebie próbki. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

eng

Hmmm...to czekamy na wyniki Twoich modyfikacji wnętrza....aha napraw to auto w końcu!!!

Lukasz-no1

Cytat: Rijndael w 09.06.2010, 23:29
Zobaczymy jak to będzie wyglądało w naturze, myślę, że do weekendu będę miał już u siebie próbki. ;)
Jak znajdę fotki Mondka konsoli w di-noc to zapodam :)

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

T

12.06.2010, 12:06 #23 Ostatnia edycja: 12.06.2010, 13:30 by badger
Przyszły dzisiaj do mnie próbki... generalnie wygląda to bardzo fajnie, w sumie lepiej niż się spodziewałem. Już z niewielkiej odległości trudno się zorientować, że to folia, oczywiście z bardzo bliska widać, że to nie karbon jeśli ktoś wie na co patrzeć. Mam próbki w trzech kolorach:

- Czarna - tutaj efekt "3d" jest najbardziej widoczny
- Light pewter - w rzeczywistości wygląda jak złota (ale nie jest to taki "chamski" złoty tylko przygaszony)
- Silver - kolor zbliżony do aluminium

Jak dorwę jakąś cyfrówkę to porobię zdjęcia. ;)

« Dodane: 12.06.2010, 13:30 »

Przymierzyłem do auta i muszę powiedzieć, że w realu wygląda to 3x lepiej niż na zdjęciach. Z tym, ze zdecydowanie najlepiej w aucie prezentuje się czarna folia. Prawdopodobnie ją właśnie dam na konsole środkową i trójkąty, gdzie będą zamontowane tweetery. Mam jedną konsolę luzem, więc zrobię próbne oklejenie i postaram się zaprezentować efekty. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

MAG

Jak będę w Wawce, muszę koniecznie zobaczyć na żywca efekt z ta folią, którą masz zamiar założyć - mam nadzieję, że się z tym wyrobisz do mojego przyjazdu na początku lipca  :D
Kwatery na lato w Gdańsku:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Cytat: MAG w 12.06.2010, 13:46
Jak będę w Wawce, muszę koniecznie zobaczyć na żywca efekt z ta folią, którą masz zamiar założyć - mam nadzieję, że się z tym wyrobisz do mojego przyjazdu na początku lipca  :D
Z folią się wyrobię, ale nie ma pewności czy auto będzie do tego czasu na chodzie.  :D :D :D

« Dodane: Czerwiec 12, 2010, 16:06:56 »

No i są już zdjęcia.

Trzy rodzaje folii:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Próbnie oklejona konsola (robiłem to pierwszy raz więc potraktowałem to jak naukę):

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

marctwain

Musze przyznać, że wygląda bardzo przyzwoicie ;)

Lukasz-no1

Rijndael
Sprawa następna to jeśli kleisz folie z 3M Carbon na plastikach choćby z niewielka strukturą to musisz najpierw zapodać podkład od
3M na to a później folia, bo jak tego nie zrobisz to po paru miesiącach na załamaniach przy włącznikach i regulacji nawiewów
będzie odchodziła (taka mała podpowiedz)

Chyba że kleisz na całkowicie gładkich to nie ma problemu.

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

T

12.06.2010, 18:00 #28 Ostatnia edycja: 12.06.2010, 19:04 by badger
Cytat: Lukasz-no1 w 12.06.2010, 16:24
Sprawa następna to jeśli kleisz folie z 3M Carbon na plastikach choćby z niewielka strukturą to musisz najpierw zapodać podkład od
3M na to a później folia, bo jak tego nie zrobisz to po paru miesiącach na załamaniach przy włącznikach i regulacji nawiewów
będzie odchodziła (taka mała podpowiedz)
Konsola przedliftowa jest na szczęście zupełnie płaska i gładka (seryjnie wykończona z połyskiem w ghia), więc nie powinno być problemu. :)

« Dodane: 12.06.2010, 19:04 »

Cytat: marctwain w 12.06.2010, 16:21
Musze przyznać, że wygląda bardzo przyzwoicie ;)
Też tak myślę, ale jednak w 100% nie jestem zadowolony z efektu, bo chyba jednak wolę konsolę z połyskiem... ale mała odmiana nie zaszkodzi. Folia ma tą zaletę, że można ją zerwać jak się znudzi i po sprawie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

marctwain

To może da się proszkowo pomalować, jeśli mają np. czarne piano.....