JVC KW-XR611 -- opinie

T, 11.09.2011, 15:16 « poprzedni - następny »

hashenty

Cytat: Rijndael w 26.10.2011, 19:35
Aż tak Ci się nie podoba? :)

Jak obejrzałem filmik i w pierwszych chwilach zachwalili, że radio fantastycznie się nadaje do starych
samochodów bo pasuje wyglądem do starego, kanciastego kokpitu...

... to wszystko stało się jasne i dałem sobie spokój z oglądaniem dalej.

Przecież to jak by kupić  ipoda najnowszego w obudowie od kasprzaka :D

...i generalnie powiem Ci, że z tym patefonem mi się kojarzy:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



:D



wilhelm

To już lepiej kup to JVC :D

T

Cytat: hashenty w 26.10.2011, 22:50Jak obejrzałem filmik i w pierwszych chwilach zachwalili, że radio fantastycznie się nadaje do starych
Na tym którym ja oglądałem mówili, że przypomina wyposażenie fabryczne, ma ładny, czysty design i pasuje nawet do starszych aut. ;)

Cytat: hashenty w 26.10.2011, 22:50Przecież to jak by kupić  ipoda najnowszego w obudowie od kasprzaka
Szczerze, to ipoda nie tknąłbym nawet patykiem. Z epatowania gadżetami wyrosłem w liceum. ;)

Cytat: hashenty w 26.10.2011, 22:50...i generalnie powiem Ci, że z tym patefonem mi się kojarzy:
Podobny do mojej E72. :D

Cytat: wilhelm w 26.10.2011, 22:13
To już lepiej kup to JVC :D
A Ty jakie masz?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

wilhelm

Pioneer avh-p4200dvd   8)

ale dzisiaj kupiłbym coś bez dużego ekranu.

T

Cytat: wilhelm w 27.10.2011, 00:16ale dzisiaj kupiłbym coś bez dużego ekranu.
Dlaczego? I co na przykład?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

wilhelm

Bo kosztuje ponad 2x więcej niż to samo bez ekranu, rzuca się w oczy i kusi złodzieji, a do tego w mk3 radio jest za nisko - żeby wygodnie na nie patrzeć musiało by być w miejscu środkowych nawiewów. Brakuje mi też pokrętła od głośności i z tego co widziałem to większośc 2dinowych stacji z ekranem 7" tego nie ma.

Z drugiej strony fajnie/wygodnie się przegląda foldery i wybiera piosenki, ogląda filmy, widok z kamery cofania itp.

Co bym kupił? Coś 2din zbliżone wyglądem do oryginalnego soniaka, z podstawowymi opcjami audio i podłączeniem USB od tyłu.




« Dodane: 27.10.2011, 00:13 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/kenwood-dpx-304-radio-2din-cd-mp3-sklep-w-wa-i1874695910.html
albo
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/jvc-kw-xr811-2din-usb-bluetooth-multikolor-sklepfv-i1887974694.html

Nie znam tych modeli dokładnie ale z wyglądu są ok, szczególnie powinny pasować do konsoli piano black.

wojoo

Cytat: wilhelm w 26.10.2011, 23:59Bo kosztuje ponad 2x więcej niż to samo bez ekranu, rzuca się w oczy i kusi złodzieji


Wilhelm, bo zanim się kupi takie radio wpierw trzeba się zastanowić czego oczekujemy... czy chcemy wygody użytkowania co daje nam duży ekran 7" czy radio 1 din które nie wygląda (i nie może mieć tylu bajerów) a pełni rolę "zwykłego" radia

A co do złodziei to co akurat nie ma najmniejszego znaczenia - jako przykład dam znajomego który miał radio 2 din z "dotykowcem" ponad rok, potem zmienił auto i tam miał 1 din które bardzo szybko powędrowało do innego właściciela ;)

« Dodane: 01.11.2011, 11:07 »

Cytat: Rijndael w 11.09.2011, 15:16
Znalazłem coś takiego:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/jvc-kw-xr611-2din-cd-mp3-aux-usb-multikolor-gw24-i1794271470.html

Ma w miarę sensowną cenę, wszystkie potrzebne mi funkcje i pasuje stylem do wnętrza Mondeo:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Gra to w miarę dobrze? Warto kupić?

PS. Nie, nie chce kolorowych ekranów LCD, DVD i innych niepotrzebnych mi w aucie gadżetów. ;)

JVC nigdy nie grzeszyło jakością... zagra na pewno lepiej od seryjnego ale nie spodziewaj się jakiegoś wiekszego szału!

Czy warto kupić? myślę, że z tych wszystkich które pokazałeś - tak, przynajmniej wyglądem nie odstrasza

hashenty

I co Rijndaelu?
Zadecydowałeś? ;]

T

Jeszcze nie, odpuściłem temat do czasu ogarnięcia mechaniki. Poza tym wilhelm zniechęcił mnie trochę do JVC, ponoć ta gałka mocno się błyszczy, a ja nie mam we wnętrzu żadnego chromu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl