[Mondeo] Gówniany test mk3

weksla, 03.05.2012, 18:45 « poprzedni - następny »

weksla

Nie wiem czy widzieliście ale jak ja widzę takie testy to mnie rusza :mad:

Po pierwsze to nie tddi bo w 2005 już poszły do lamusa, po drugie co to za przebieg 180tyś, po trzecie co to znaczy "jak na 6 letnie auto" niby że jak starsze to już nie jeździe heheheh masakra
tyle że Justynka fajna:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=Ai2Dx8OkxPk&feature=related
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Fakt Justynka git.

Kilka fajnych hasełek...
"tak jak Justynka powiedziała" - a Justynka niczego sobie.
"z miejsca rusza się idealnie" - TeDeDeI miazga.
"trzeba by to już sprawdzić w odpowiednim ośrodku" - a ja głupi po warsztatach jeżdżę, a to do ośrodka najlepiej.
"hamulce do poprawki samochód ma już 6 lat" - samoregeneracja.
Mają szczęście, że ST220 pokazali. ;)

Więcej Justynki, oj więcej.
Oberslejzen!

Cinkciarz

Mało słuchałem tekstu bardziej się na Justynce skupiałem :D

sebi

Nie no test żałosny ,zero profesjonalizmu i obeznania się z tematem
Ale cóż Justynka choć fajna to pojęcia nie ma o niczym zresztą tak jak jej kolega 

dares

Cytat: sebi w 05.05.2012, 09:39Ale cóż Justynka choć fajna to pojęcia nie ma o niczym zresztą tak jak jej kolega
Przecież muszą się jakoś wylansować :) .

--
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Olsztyn mieszkania na sprzedaż

T

To przecież nie test tylko czyjeś amatorskie nagranie...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

sebi

Cytat: Rijndael w 05.05.2012, 14:10To przecież nie test tylko czyjeś amatorskie nagranie...

Oczywiście ,że test tyle,że nieoficjalny i nieprofesjonalny a co za tym idzie amatorski
Ale przez takie nagrania ,ludzie tak naprawdę mają złe opinie o autach i nie mówię tu tylko o Fordzie 

T

Ja tam elementów testu nie widzę, jakaś kobieta nieskładnie opowiada o swoich subiektywnych wrażeniach na temat auta i tyle. Jak ktoś się kieruje przy zakupie tego rodzaju filmikami to jest to wyłącznie jego własny problem intelektualny. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

Essio

Próbują zrobić "test" i wychodzi padaka. Ma być test Mondeo MKIII a nie ich gruchota.
Niepoprawnie trzyma kierownicę, dając młodym kierowcą przykład - nieładnie.
Nie widać aby robili sobie jaja.

Ja się nieźle uśmiałem. A Justynka nadal niczego sobie.

"Wspomaganie jest dosyć wyeksploatowane - żeby zakręcić, trzeba się nakręcić" - cycki opadają.

Jestem ciekaw czy zrobią nowy test, po naprawach swojego mundka.
Oberslejzen!

weksla

heheh dajcie spokój. Szkoda gadać.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps