[Focus] zakup Focus RS vs. Audi S3/ Golf mk6R

przemas10m, 30.09.2012, 19:11 « poprzedni - następny »

Essio

Venomus czego potrzebujesz żeby Ci d*** urwało. ;)
eR'ka DSG 5,5s do setki. Widziałem jak jedzie i robi to k*** mega wrażenie.
przemas10m ma trudny wybór i tyle, do Bełchatowa mam 150 km. Jak już coś wybierze to pierwszy się piszę na przejażdżkę.  8)
Oberslejzen!

Venomus

Cytat: Essio w 02.10.2012, 20:27Venomus czego potrzebujesz żeby Ci d*** urwało.
eR'ka DSG 5,5s do setki. Widziałem jak jedzie i robi to k*** mega wrażenie.
Może to i jedzie, ale to dalej dla mnie Golf ;) Za taką kasę można mieć jakiegoś np. Mustanga z V8 pod maską ;)

Wrażenie na mnie jedynie zrobiło W12 w Audi A8L i V8 TFSI w R8, jeżeli chodzi o VAGa ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

przemas10m

dokładnie dla mnie golf i eska tez nie robia wrazenia, po za tym ze sa szybsze,ale maja tez minusy o kotrych malo kto mowi, wsrod moich znajomych kroluje grupa VAG-a i jednak ja zawsze musialem miec cos innego niz wszyscy.
dla mnie duzym minusem jest brzmienie tych doladowanych dwulitrowek, a focus ma dla mnie duzy plus za brzmienie
focus RS ma  5,8s do 100, a ile lepsze czasy by mial podlubany focus??
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

Ry2y

Tutaj na forum ktoś zaczął powoli dlubac RS'a. Po decacie, większym IC i strojeniu miał 370 km i 512 Nm. Tu masz jego wątek:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,666.0.html

Powodzenia :)

przemas10m

wiem :) widzialem, swojego wyboru jestem pewien na 99% jednak zakup bedzie wiosna 2013r gdyz teraz na koneic roku nie ma sensu kupowac gdyz zejdzie rocznik i auta stanieja
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

linkgrabber

niekoniecznie bo czasem kogoś przyciśnie i w niektorch okresach np przedswiatecznych sprzedaja fure ;) Takze śledzic allegro możesz nawet od dziś :P

przemas10m

wiem sledze alledrogo mobile i te inne :) i czekam az sie cos pojawi ciekawego:)
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

Essio

Najlepiej się szuka ja nie ma ciśnienia. Potem jak człowieka przyciśnie, to zmienia zdanie. A fury mało spotykane to i wybór mniejszy.
Oberslejzen!

przemas10m

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ford-focus-2-5-rs-mareinberg/167016136.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.modelDescription=RS&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&negativeFeatures=EXPORT&colors=GREEN&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED
chyba juz wiem co kupie :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

Essio

Na zdjęciach jest boski, "kuni" od zajeb.... Ale gleba to hardcor na maksa.
Tym autem najpierw jedziesz metr w dół, a potem dopiero do przodu.  :D
Oberslejzen!