[Focus] zakup Focus RS vs. Audi S3/ Golf mk6R

przemas10m, 30.09.2012, 19:11 « poprzedni - następny »

wilhelm

Pewnie ma gwint, więc można podnieść do poziomu z którym da się jeździć :D

Kupuj, kupuj bo fajny

Falubaz 1

Cytat: wilhelm w 12.11.2012, 12:26
Pewnie ma gwint, więc można podnieść do poziomu z którym da się jeździć :D

Kupuj, kupuj bo fajny

Ja jeździłem Renault Megane RS Trophy i powiem tak jest moc, przyczepność dobra ale samochód jest nadsterowny w ciasnych zakrętach czuć że autko jest źle wyważone i dupka lekka, na prostej do 230km/h jedzie, skrzynia dobrze spasowana. Jeździłem wersją sprzedażową na torze SPA w Belgii.
Co do Audi A3 w wersji S tu są duże możliwości tuningu ale autko jest ociężałe, ale ma dobre właściwości jezde i trakcyjne. Na temat VW się nie wypowiem gdyż jak dla mnie jest to GTI.
Mam trochę doświadczenia w temacie testowałem autka jako były kierowca rajdowy i ja mam swoje zdanie, dla mnie liczy się przyczepność i moc a to znajdziesz w Subaru, Nissan GT-R, Audi RS6 MTM, jest to tylko moja opinia. Życzę powodzenie.

przemas10m

ostatnimi tygodniami obejrzalem kilka aut, a meganka stanowczo nie dla mnie
a do tego jak obserwuje mody Bartiego to coraz bardziej powaznie zastanawiam sie tez nad zakupem STeka po lifcie plus podniesienie mocy i wyjdzie duzo taniej gdyz kupujac RSa czy inne auto i pakujac kase w tuning moge spokojnie wydac 150 tys a i tak nie bedzie szalu....poki co jest zima, wchodza na rynek nowe modele i trzeba przeczekac  ten czas az ceny aut sie unormuja bo Foka RS czy Golf R, Audi S3 wiecznie nie beda kosztowaly ponad 100 tys
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

DejaVu

zapomniałeś o jednym. RS ma szpere i system revo. koszt uzyskania 370 nie jest duży.