Opony 225/40 R18

wilhelm, 14.07.2010, 22:28 « poprzedni - następny »

Lukasz-no1

Cytat: wilhelm w 27.08.2010, 14:04

Ile te vredesteiny kosztują w Holandii?
jakieś 100-140 ojro sztuka jak trafisz, temu maja tu takie
promo i ceny bo jak by nie było to Holenderska guma :D

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

T

Na tych felgach co kupiłem są CSC2. Szkoda było zmieniać, bo są w świetnym stanie. Pojeździłem na nich trochę i uważam je za bardzo fajne opony. Mają bardzo dobrze wyczuwalny punkt utraty przyczepności. Nie piszczą w poślizgu czyli nie ma wiochy przy ostrej jeździe. ;) Na mokrym nie są jakieś rewelacyjne, ale tragedii też nie ma, są w porzadku. Kolejne pewnie też kupię CSC (tylko jakiś aktualny numerek). ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

NeroN

Odopię temat - bo poszukuję opon.

Bo mam w Steku jakieś Nexen N3000... No jest czarna, izoluje w razie walnięcia piorunem i nadzwyczaj pięknie odprowadza wodę... z przyczepnością na mokrym już gorzej :)

Nie chcę RainSportów, a czegoś co będzie się trzymało bdb na suchym i nie będzie znaczącej różnicy na mokrym i dobzre się również trzymało na zakrętach (miło widziane wzmacniane ścianki - chodź w tym rozmiarze to chyba już w  standardzie było).

Zjeździełm Pirelli P6000 (genialne trzymanie w zakręcie i nic pozatym), Toyo T1R - fajna opona do upalania ale bez rewelacji, ADrive - miejska opona - działa.


Te Vredsteiny na mokrym jak się mają i jak z odrpowadzaniem wody ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

Vredesteiny daję radę, chociaż brakuje mi efektu wgryzania się w asfalt (szczególnie podczas przyspieszania na dwójce w zakręcie). na mokrym super, można robić co się chce :) następne będą jakieś które lepiej trzymają na suchym, bo nie przepadam za szybką jazdą w deszczu.

może R1R albo Federal 595 rs? trzymają dobrze a z tego co wyczytałem to z wodą sobie jakoś tam radzą :D

NeroN

Te Federal to mi jakąś chińszczyną zalatują :/

A te R1R jak bym wyprowadzal auto w ładną pogodę to a i owszem - ale pogodę mamy jaką mamy.

FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=80369 na tamtym forum je raczej chwalą, ale nie jeździłem na nich więc nie wiem.

T

Semislick to nie jest opona do jazdy na co dzień.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

NeroN

No właśnie, poszukuję zwykłej - fajnej opony :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Cytat: NeroN w 06.07.2011, 13:54
No właśnie, poszukuję zwykłej - fajnej opony :)
Ja bym pewnie kupił teraz CSC5... i pewnie kupię za rok, bo póki co moje CSC2 jeszcze dają radę. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

NeroN

Oo... Ja się zatrzymałem na CSC3 a tu nagle z 5tki wyjeżdżają... zaraz polookam za testami :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]