Nowa aplikacja - prośba o wsparcie

alibizi, 19.01.2016, 19:08 « poprzedni - następny »

alibizi

Panowie, taka sprawa.

Ja wraz z moim zespołem jesteśmy w trakcie tworzenia aplikacji na smartfony która miała by się w skrócie zajmować umawianiem na ściganie, spoty itp. Generalnie masa rzeczy społecznościowych i rywalizacyjnych. Celem jest przyciągnięcie do siebie for, klubów motoryzacyjnych i wszystkich fanów którzy kochają swoje auta.
Teraz pytanie do was: Czy korzystalibyście z tego typu aplikacji oraz co chcielibyście w takiej apce znaleźć, bez czego nie moglibyście się obyć?

caqerr

Znaczy chcecie zrobić coś na zasadzie race hunt'a ?

alibizi

Pytanie czy Race hunt kiedykolwiek powstanie i jak bardzo będzie otwarty. Ta ekipa od zawsze była mega zamknięta i prawdopodobnie ich apka o ile w ogóle powstanie będzie również dość zamkniętym produktem. Plus oni z założenia skupiają się tylko na ustawkach (coś w stylu tindera), tutaj ma być dużo, dużo szerzej. Raczej jeżeli Race Hunt powstanie to będą dla nas dobrym partnerem niż konkurencją.

T

Co by ta aplikacja dawała, czego nie daje możliwość utworzenia wydarzenia na FB, gdzie są wszyscy? I po drugie -- w Polsce jest trochę mało torów. :) Takie są na pierwszy rzut oka mankamenty tego biznesplanu.

No i oczywiście podstawowy -- to może zacząć działać dopiero przy przekroczeniu pewnej masy krytycznej użytkowników, a osiągnięcie jej może nie być łatwe (nie wiem jaki macie budżet).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

yayko


alibizi

Sam w sumie jestem ciekaw czy aplikacja race hunt powstanie, od ponad roku już jest na ukończeniu a generalnie cisza.

yayko


alibizi

Też mi się tak wydaje. Grupa SR zawsze tak działała.

yayko


alibizi

Wiem wiem, znam temat. Sam jestem często gościem Sadyby. Może kiedyś przyjdzie moment, że będzie czym na Cargo wystartować.