[Focus] BUCZENIE SUBWOOFERA

DamianoST, 24.02.2016, 23:14 « poprzedni - następny »

DamianoST

Tak wiec pod orginalne radio w focusie mk2 6000cd podlaczenie wzmacniacza badz suba aktywnego, zrobiłem to w nastepujacy sposób:
Co potrzebowałem by wszystko trybiło jak nalezy, kupiłem konwerter sygnału z high to low, zestaw kabli czyli RCA chinch, kabel do masy, kabel do aku z bezpiecznikiem (daje sie go 30cm od aku) , i kabel do remote. Kabel z aku pociagnalem go odkrecajac schowek od pasazera, zaraz za tym byla tam zaslepka gumowa okolo 9cm srednicy. Pociagnalem kabel z aku do bagaznika przez prawe plastiki, kabel od remote czyli sygnał puscilem przez srodek do tylu radia, chinche lewą stroną od kierowcy do konwertera sygnału, kabel z masa dalem do blachy w bagazniku, konwerter ma 4 kabelki zazwyczaj szary czarny zielony i brazowy podlaczylem je pod tylne glosniki ucinajac kabelki zaraz za radiem pozniej zlaczylem i zalutowałem.
prawy glosnik + szary
prawy - czarny
lewy glosnik + zielony
lewy - brazowy

Kabel remote podlaczylem pod 12v po stacyjce.
I to wlasnie co zrobilem by miec troche wiecej basu w autku, powod buczenia subwoofera byl taki ze zle podlaczylem kable z konwertera sygnalu pod glosniki bo dalem czarny kabel gdzie mial tam byc szary i buczało strasznie. 
Takze robotka na weekendzik, mysle ze cos pomogłem. Pozdrawiam