BMW E93 330d

alibizi, 01.09.2016, 21:38 « poprzedni - następny »

alibizi

02.09.2016, 14:51 #10 Ostatnia edycja: 02.09.2016, 21:10 by alibizi
Sedan jest sporo lżejszy niż cabrio. W sedanie mógł mieć niecałą sekundę mniej.

« Dodane: 02.09.2016, 21:10 »

Obiecane zdjęcie z zamkniętym dachem w kiepskiej jakości po szybkim opłukaniu.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



I zdjęcia zza sterów.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zdumiewa mnie jak bardzo ten samochód przyciąga spojrzenia całego otoczenia. Przejazd przez centrum Warszawy skupił wzrok dużej części osób.

T

02.09.2016, 21:19 #11 Ostatnia edycja: 02.09.2016, 21:21 by Rijndael
Cytat: alibizi w 02.09.2016, 07:23
Diesel, diesel. Lepszy doinwestowany diesel niż ulepiona benzyna. Rynek tych aut jest dość specyficzny, chyba znacznie gorszy niż ST. Trafienie na coś sensownego graniczy z cudem.
To prawda. Wiem, bo też rozglądam się za tym modelem (m.in.).

« Dodane: 02.09.2016, 21:21 »

Cytat: alibizi w 02.09.2016, 14:51
Zdumiewa mnie jak bardzo ten samochód przyciąga spojrzenia całego otoczenia. Przejazd przez centrum Warszawy skupił wzrok dużej części osób.
Bo to wygląda jak auto za, przynajmniej, ćwierć miliona.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

alibizi

Kilka nowych zdjęć. Przez prawie miesiąc zdążyłem ochłonąć po zakupie. Udało mi się jeszcze skorzystać z cabrio i nacieszyć się otwartym dachem.
Po miesiącu do głównych minusów samochodu muszę zaliczyć osiągi. Buda jest ciężka - 1850 kg i 290 koni nie powala przy tej masie. Jedzie przyjemnie, ale już chciałoby się więcej. I to w sumie wszystko :D Jestem zachwycony samochodem.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


bishop

Cytat: alibizi w 02.09.2016, 14:51Zdumiewa mnie jak bardzo ten samochód przyciąga spojrzenia całego otoczenia. Przejazd przez centrum Warszawy skupił wzrok dużej części osób.
Nie dziwię się. Przód to naprawdę jest majstersztyk.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

orzel_man

Gratuluje zakupu,
kozak buda... dla mnie sentymet do Bety pozostanie do końca życia...
jak pozbędę się fotelików to się rozejrzę za jakąś alpinką....ale w old school b10 prawdopodobnie.

Szerokości, bezawaryjności i super pogody życzę...

alibizi

Podjechałem dzisiaj na hamownię w ramach Dyno day i jakie było moje zaskoczenie, kiedy auto wypluło tylko 240 koni z wykresem wskazującym na dziurę w doładowaniu.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Podłączyli na szybko komputer i faktycznie, turbo na starcie dmucha 1,6 bara po czym przy mniej więcej 2600 obrotów jest zbijane doładowanie i wchodzi na 1,3 bara - ponoć takie parametry ma zadane. Najgorsze jest to, że nie czułem tego w czasie jazdy. Dopiero jak się o tym dowiedziałem pojechałem na pustą drogę i z pół godziny krążyłem. Nie wiem czy wyczułem ten spadek czy po prostu chciałem żeby go wyczuć ale coś jest na rzeczy.
Udało mi się złapać Witka w warsztacie (pod telefonem standardowo się nie da :D) i zobaczymy, ma przedzwonić żeby umówić się na hamowanie u niego bo NA RAZIE nie jest przekonany, że coś jest nie tak z programem.
Człowiek chciał poprawić sobie nastrój a tylko go pogorszył w sobotę  :evil:  :evil:  :evil: