Nissan GTR

JonesB, 07.06.2017, 22:04 « poprzedni - następny »

JonesB

07.06.2017, 22:04 Ostatnia edycja: 07.06.2017, 22:07 by JonesB
Długo nie mogłem się zdecydować co kupić po Foce

W końcu wybór padł na...





Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




T

07.06.2017, 22:10 #1 Ostatnia edycja: 08.06.2017, 23:23 by Rijndael
Wygląda na dobry wybór. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

steveno

kur.aaaaaaaaaa K.O.zacka zamiana:) Musimy się spotkać jak będziesz w Wawie. Dawaj cały opis auta modów itp. Gratuluje zakupu i niech cieszy bezawaryjnie jak najdłużej nie tylko Ciebie ,ale i tych co będą widzieli auto na ulicy.Też się nad tym zastanawiam,ale na razie nie ten rok dochodowy:)
Do przodu!!!

vtec

taka tam, skromna zmiana :)

Kris1976

Kosmos!!! Ja też o tym marzę ale...poziom ekstremalności jest już za duży. Żona w życiu nie przyklepie...a poza tym obawiam się że w cenie do 200k nie da rady wyszperac niczego sensownego....
Jaki rocznik Twojego ? Seria czy coś podłubany ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

loockas

Marzenie :) Gratuluję. Auto młode, a już wręcz kultowe. 

steveno

Cytat: Kris1976 w 08.06.2017, 21:48
Kosmos! Ja też o tym marzę ale...poziom ekstremalności jest już za duży. Żona w życiu nie przyklepie...a poza tym obawiam się że w cenie do 200k nie da rady wyszperac niczego sensownego...


Coś w tym jest:(
Do przodu!!!

JonesB

Rocznik 2009. Skrzynia wymieniona  w 2011 na gwarancji na poliftową bez wad. 100% seria i bezwypadek. 1 właściciel. Serwis Nissan co Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.10kkm.To jest to o czym marzą duzi chłopcy...auto klasy Ferrari F430 czy Porsche 911 Turbo tylko że za połowę ceny i z dużo większą żywotnością. Spalanie w mieście w/g komputera 11l  trasa 9. W trycie manual przy zabawie łopatkami przez pół godziny poszło pół baku ale ta moc z powietrza się nie bierze.  485KM robi swoje. Startując z procedury 2.8s do 100..bez 3.5s. W przy moim stylu jazdy w miejskich warunkach , dziurawych drogach i temperamencie do cywilnej jazdy wychodzi ok 30s :-)  Jakość materiałów wykończeniowych zadziwia.  Fotele super wygodne...wszystko obszyte skórą...nic nie trzeszczy czy skrzypi. Komputer pokładowy monitoruje i wyświetla dosłownie wszystko...tempertatury skrzyni , oleju , płynu chłodzącego , wychylenia pedałów  gazu i hamulca , przeciążeń G , doładowania Turbo . Wracając na A4 rozpędziłem się do 300k/h i więcej się już bałem bo pusta autostrada zrobiła się za wąska... 

vtec

jest to auto które na liście życzeń zajmuje u mnie miejsce nr jeden, a jak to powiedzenie mówi, marzenia są po to aby je realizować :)

PS. super egzemplarz, w moim stylu "zakupowym"

steveno

Cytat: vtec w 08.06.2017, 23:04
jest to auto które na liście życzeń zajmuje u mnie miejsce nr jeden, a jak to powiedzenie mówi, marzenia są po to aby je realizować :)

PS. super egzemplarz, w moim stylu "zakupowym"

Tylko na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.fordtuning.pl ludzie spelniają sowje marzenia i o to chodzi.

300 paki ładnie mój Rs 270 pojechał:) ,więc też się bardzo cieszę. Jeszcze raz wielkie gratulacje z zakupu i niech cieszy cieszy i cieszy...
Do przodu!!!