Nowe auto dla mnie

T, 10.12.2018, 23:32 « poprzedni - następny »

Monti

Popatrz na to ogłoszenie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.otomoto.pl/oferta/porsche-911-3-4-320-ps-manual-6-biegow-xenon-skora-z-niemiec-europa-ID6BzdzB.html

Polecam sprzedającego
Było: Mondeo HB mk4 2.5L, opony 225x35r19 na feldze 19"8,5", zawieszenie gwintowane KW
Jest: BMW f34 328ix M-Pak

T

Bardzo ładnie wygląda, ale to niestety przedlift. Przedliftów nie biorę pod uwagę ze względu na problemy z silnikiem (większość bolączek została poprawiona przy okazji liftu). No i nie bez znaczenia jest też różnica w osiągach (5,4 s do 100 vs. 4,9 s), ale to drugorzędna sprawa. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

T

Miałem dziś okazję obejrzeć i przejechać się jednym z 911. Jak znajdę chwilę, to opiszę dokładniej moje wrażenia.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

Monti

Cytat: Rijndael w 24.12.2018, 03:03
Miałem dziś okazję obejrzeć i przejechać się jednym z 911. Jak znajdę chwilę, to opiszę dokładniej moje wrażenia.
Ejj.

To tak jak byś pokazał dziecku cukierka i powiedział ze później mu go dasz :)

Jak juz zacząłeś to pisz jak było :)
Było: Mondeo HB mk4 2.5L, opony 225x35r19 na feldze 19"8,5", zawieszenie gwintowane KW
Jest: BMW f34 328ix M-Pak

T

25.12.2018, 00:05 #14 Ostatnia edycja: 25.12.2018, 02:21 by Rijndael
Mówiąc krótko. To jest bardzo specyficzne auto. 100% samochodu i niewiele ponadto. Albo się to lubi, albo nie. Nie ma tam nic zbędnego, żadnych luksusów. Auto jest za to bardzo szybkie, nawet w takiej podstawowej wersji. Każdy mechanizm sprawia wrażenie zaprojektowanego z dużym zapasem. Nadwozie jest bardzo sztywne. I -- co ciekawe -- samochód bardzo łatwo się prowadzi.

Zaskoczyła mnie ilość miejsca wewnątrz, jakkolwiek na szerokość nie ma go zbyt wiele, tak na długość i wysokość prawie każdemu powinno wystarczyć. To pewnie dlatego, że siedzi się prawie na asfalcie. :)

Generalnie wrażenia pozytywne i 911 idzie do sprawdzenia w warsztacie.

Dam znać co dalej. :)

« Dodane: 25.12.2018, 02:21 »

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało, chętnie odpowiem jeśli będę wiedział. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

bishop

A nie chcesz RS-a?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-focus-rs-mk2-malopolska-ID6BBbkC.html?fbclid=IwAR2Dg7QGmf8YI6fkgpgA1Zt9RpcxGuAUy24GZnId9CP5biBCiJEZUZjIAaQ
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

incognito8848

Domyślam się skąd ten link :)
Oprócz braku napędu na tył czy awd to reszta by fajnie wyglądała :)

T

29.12.2018, 01:20 #17 Ostatnia edycja: 29.12.2018, 01:22 by Rijndael
RS to nie coupe i nie ma napędu na tył lub na wszystkie koła. :)

« Dodane: 29.12.2018, 01:22 »

Póki co na tapecie jest 911 - umówiłem się do warsztatu w nowym roku. W międzyczasie mam nadzieję obejrzeć całkiem obiecującego XKR. Trzymajcie kciuki. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

T

Niestety 911 póki co odpadło, bo miało mieć stłuczkę z przodu, co nie jest problemem, ze względu na silnik z tyłu, ale... okazało się, że zostało uderzone także z tyłu. Do tego parę innych mankamentów. Za dużo tego dobrego jak dla mnie.

Teraz na tapecie XKR. Zapowiada się obiecująco, oby nadawał się do kupna. :)

426 KM z V8 z kompresorem. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

zajc

Mam nadzieję, że uda Ci się kupić Jaguara. Obecnie celuję w XF-a SV8, jest tam chyba ten sam silnik. Daj znać, jak to pracuje:D