Nissan GTR

JonesB, 07.06.2017, 22:04 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Gratuluję takiej zmiaaaany!

Miałem okazję kierować GTR-em przez zaledwie 3 kilometry i wiem jakie przyśpieszenia ta maszyna generuje.
Pod tym względem, to motocykl na 4 kołach :D

Nie krępuj się z opisami swoich wrażeń z jazdy. Bardzo chętnie o nich poczytamy i pomarzymy! :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Pamiętam jak się z takim "ścigałem" jeszcze w Mondeo. Cudzysłów zamierzony, bo przy 220 km/h wcisnął gaz, odjechał i tyle go widziałem. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

JonesB

Panowie...dziękuję za słowa uznania. Mam tylko nadzieję , że szybko się nie zepsuje bo koszty napraw powalają na kolana. Po zakupie zmieniłem jak do tej pory klocki przód.  Dzisiaj zamówiłem sportowe wkładki filtra powietrza. Jutro zrobię fotki i wrzucę na forum.  Wrażenia z jazdy ? ... niesamowite  :-) :-) :-) W weekend polatam trochę po górach...zobaczymy jak to w zakrętach trzyma w porównaniu z Foką czy STI.  Mam nadzieję , że będzie okazja się spotkać na jakimś spocie i sami ocenicie auto :-)

bishop

Czy ja dobrze zrozumiałem? 0-100 w 2,8 sek? O ja pierdole...sorki.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

steveno

foto foto
Do przodu!!!

ST

Coś tu jakoś cicho. I jak ten GTR się dalej spisuje?

T

Dołączam się do pytania. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

ST

Wygląda na to, że ktoś tu nas olał...Albo auto rozwalił i wstyd się przyznać...
A ja od 2 marca 2023 roku użytkuję dodatkowo nowiutkiego Lexusa NX 450h+. Cisza w czasie jazdy i praktycznie autko wszystko robi za Ciebie... A  w czasie testów temu modelowi zmierzono 5,9 do pierwszej setki (dane fabryczne 6,3).  W środku skóry, grzana także tylna kanapa, a przednie fotele wentylowane. I prawdziwa skóra nie żadne eco. Koła 20". GTR to to nie jest (309KM łącznie), ale jak na tą masę, to nie jest źle z przyspieszeniem. Oczywiście nie był bym sobą, gdybym w nowym aucie czegoś nie pozmieniał, na początek wymieniłem głośniki w przednich drzwiach (przy okazji wnęki drzwi dodatkowo wygłuszyłem) i trzy na podszybiu. W miejsce czarnego i połyskliwego wnętrza (konsola przy dzwigience od skrzyni automatycznej i nie tylko) zastosowałem tworzywo ABS drewno podobne i wygląda to jak fabrycznie zrobione, nawet w serwisie w Gdańsku jak byłem 29 lutego 2024 na pierwszym przeglądzie - to im się to spodobało.😀