CB radio które wybrać czym sie sugerować przy kupnie???

Cinkciarz, 04.10.2010, 02:41 « poprzedni - następny »

yoseph

Ja używam innej niż tą co zaproponowałem w znalezionym zestawie. Moja ma 1m dlugości, jest czarna, zwarta zasięg i jakość transmisji jest na poziomie bardzo dobrym, wygląda idealnie na ciemnej foce.  
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/antena-cb-sirio-omega-27-mag-sklep-krakow-fv-gw-i1240969074.html

Długo myślałem nad jakąś anteną helikalną, pożyczyłem jakąś "piranię" ze sklepu miała coś około 70cm, ładnie wyglądała ale pojeździłem chwilę i już wiedziałem że to tylko do miasta. Zasięg i jakość rozmów była jak najbardziej ok, ale taka antena poprostu wyje już od 70km/h, nie potrafiłbym tego zaakceptować, więc szybko ją oddałem i kupiłem SIRIO

wojoo


yoseph

co to za antena??? CHCĘ TAKĄ!!! gdzie ją stawiasz?  bo ja nie mam opcji postawienia na klapie bagażnika ;/

wojoo

antena helikalna "Pirat" stawiam ją w tylnym lewym rogu dachu

yoseph

hmm, jutro spróbuję znaleźć w jakimś sklepie i potestować:)
----------------------------------------------------------
edit:
no i dupa blada, testowałem, wyje:/:/:/

bluebob

Cytat: wojoo w 04.10.2010, 20:54
Ja używam zawsze jak gdzies jade, nieważne czy to jest trasa czy jazda po mieście - i tak sie przydaje

No tak, ale u mnie w miasteczku prawie nikt przez CB nie gada, bo po co, jak się widzimy 1000000 razy dziennie. Często przy browcu. A do browarka to nam CB nie jest potrzebne  :evil:
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

wojoo

Cytat: bluebob w 05.10.2010, 22:53
No tak, ale u mnie w miasteczku prawie nikt przez CB nie gada, bo po co, jak się widzimy 1000000 razy dziennie. Często przy browcu. A do browarka to nam CB nie jest potrzebne  :evil:


jak to nie jest potrzebne ... a w jaki sposob sie umawiacie na bro ? gdyby było cb to zamiast 3 osob było by ze 20 :D

bluebob

Cytat: wojoo w 05.10.2010, 22:55
jak to nie jest potrzebne ... a w jaki sposob sie umawiacie na bro ? gdyby było cb to zamiast 3 osob było by ze 20 :D

Jak się z rana widzimy "w cztery oczy" to się umawiamy i w knajpie się ledwo mieścimy :D A przejezdnych to byśmy tylko przez to cb do grzechu namawiali i nieoznakowani z Radomska mieli by pełne ręce roboty i biedaki zajeździli by tą Vectrę  :evil: :evil: :evil:
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

Blade

ja od lat chyba 5 katuje ONWA MK3 ....
tylko anteny zmieniają się....
miałem LEMM AT 1500
miałem Presidenta ML145
teraz Hustler IC 100...

i jest ok ....

Cinkciarz

Cytat: Blade w 07.10.2010, 00:02
ja od lat chyba 5 katuje ONWA MK3 ....
tylko anteny zmieniają się....
miałem LEMM AT 1500
miałem Presidenta ML145
teraz Hustler IC 100...

i jest ok ....

i którą antenkę polecasz ostatecznie?