Chip Tuning

wojoo, 16.05.2010, 14:17 « poprzedni - następny »

wojoo

hmmm ten dołek jest zastanawiajacy ... albo pompa paliwa daje o sobie znac albo turbinka ma juz dosyc ...

weksla

Turbina napewno nie bo jest nówka jeszcze na gwarancji, ma przebiegu może trochę ponad 20.000km, wtryski zregenerowane bardzo profesjonalnie, więc jedynie może pompa....wiesz ten dołek nei jest duży w porównaniu do niektórych które widywałem:)
NA RAZIE śmiga i źle nei jest więc nie ruszam nic.

Tutaj masz wykres z innej hamowni po poprawce wirusa:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

A tak w ogóle to przy jakich obrotach Wasze boćki mają odcięcie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

weksla

Powiem Ci szczerze, że nie wiem jeszcze mi go chyba nie odcięło:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

odciecie jest przy ok 5000 ale to nie jest takie odciecie jak w benie ze czujesz jak auto wrecz sie cofa ...

eng

Szkoda, że nie mamy działu v-ka chip tuning.....ehh coś takiego po prostu praktycznie nie istnieje.

weksla

jak nie a zapomniałeś o Kleberze - trzeba się z nim skontaktować niech zapoda wykresy:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

no niestety taka jest przewaga diesla ze za niewielkie pieniadze mozna go troche podkrecic ;)

auchim

Cytat: weksla w 17.05.2010, 00:08
....wiesz ten dołek nei jest duży w porównaniu do niektórych które widywałem:)


ja mam mega DÓŁ u siebie  :P ten twój to pikuś

weksla

No bo mnie Wojoo nastraszył:) Pokaz swój wykres jak możesz
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps