Jakie najlepsze wycieraczki do szyb

wojoo, 14.10.2010, 19:23 « poprzedni - następny »

Bajek

Cytat: marctwain w 15.10.2010, 17:42
btw. kupujesz tam coś, w shineramie? ;)
Tak ostatnio kupiłem:
303 Products Fabric Cleaner, Sonus Cockpit Detailer oraz Valet Pro Bilberry Safe Wheel Cleaner jak przyjdzie pokaże efekty :)

marctwain

Z Vpro będziesz bardzo zadowolony. Znam ten produkt. 303 tez robi porządne środki. Protectant jest niezły.

Falubaz 1

Kup sobie Valeo dedykowane do pojazdu ja miałem płaskie aero wszystkie Bosch, Ford, Valeo i wszystkie o kant d.. a te normalne Valeo są super i kosztują 56 zl.

TurboPama_pl

Właśnie to ich największa zaleta,czyli wysoka jakość w stosunku do ceny,także uważam ze jak najbardziej warto wydać te niecałe 60zł na wycieraczki Valeo,kolega używa ich od dawna i jest bardzo zadowolony.

Vectorb1

hej;
Champion aerovantage, miałem już 3 komplety i polecam :-).

Cytat: wojoo w 14.10.2010, 19:23
Przymierzam się do kupna wycieraczek przednich (z racji ze moje w tym momencie zamiast zbierac to jeszcze bardziej rozmazują), kupowałem najróżniejsze od najtańszych do tych fordowskich "płaskich" super aerodynamicznych wrecz wyjętych z formuły F1 :D i wszystkie nie spełniały moich oczekiwań. Chciałem się Was poradzić jakie najlepiej zakupić, może macie jakieś sprawdzone? cena w tym momencie nie jest istotna.... to ma zdawać egzamin

SylwekRafa

Ja polecam te Pióra wycieraczki – przód płaskie Focus Mk2 FORD PREMIUM, mój brat ich używa i jest mega zadowolony, nic mu nie rozmazuje a jeździ bardzo dużo. Myślę że będziesz usatysfakcjonowany.

orzel_man

Witam
Niedomaga mi wycieraczka kierowcy w S maxie. 
Opłaca sie kupić ori forda? Dobra promocja jest w marcu. Czy lepiej kupić valeo albo bosha(chociaż zraziłem sie w BMW do bosha )
Dzieki.

ethernal

Kupiłem komplet Valeo (3szt.) do mojego mondziaka, na razie założyłem tylko na tył i jest rewelacyjnie. Prżód przyjdzie wymienić po Świętach, bo nie chce ich mrozić  ;)

orzel_man

W beemce zamieniłem Bosh na Valeo silencium i było Mega super na valeo, a dziadosko na boshu.
ale tym razem kupie ori bo jest dobra promocja za 79zeta w fordzio.

Toretto88

Po każdej zmianie odnoszę wrażenie że czy to bosch czy valeo to coraz mniej wytrzymują...