Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

Jakie najlepsze wycieraczki do szyb

wojoo, 14.10.2010, 19:23 « poprzedni - następny »

orzel_man

Jakieś 10 dni temu wpadły ori.
fajnie zbierają....
A polecicie jakąś niewidzialną wycieraczkę na szybę ?
coś sprawdzonego... bo jak było położone to fajnie mi się z tym latało...
dzięki

Jaco24

Ja zamiast boscha przetestowałem wycieraczki GERMAN, które polecił mi kumpel. Dałem za nie 1/3 ceny boscha i spisują się dobrze. Dobrze zbierają wodę, nie hałasują. Bosch jest trochę przereklamowany w mojej ocenie.

Rijndael

W przypadku Forda to moim zdaniem oryginały są bardzo dobre i stosunkowo niedrogie. Nie wiem, czy jest sens kombinować, moim zdaniem nie. :)

Olaf00

Ja pół roku temu wymieniłem wycieraczki na takie https://www.ucando.pl/p/pioro-wycieraczki-valeo-567946/N-X28ISF5GX7N-298 i jestem bardzo z nich zadowolony. Zbierają świetnie i wyglądają dużo lepiej niż te zwykłe.

szarik

U mnie najlepiej sprawdzają się zamienniki od Valeo. Tak jak autor pisał, że wycieraczki już mu tylko rozmazują brud, to tak samo było u mnie i każde nowe zaraz trzeba było też wymieniać. Teraz jak mam te Valeo to widoczność znacznie bardziej się polepszyła, a szyba jest czysta, bez smug.