Jakie najlepsze wycieraczki do szyb

wojoo, 14.10.2010, 19:23 « poprzedni - następny »

wojoo

Przymierzam się do kupna wycieraczek przednich (z racji ze moje w tym momencie zamiast zbierac to jeszcze bardziej rozmazują), kupowałem najróżniejsze od najtańszych do tych fordowskich "płaskich" super aerodynamicznych wrecz wyjętych z formuły F1 :D i wszystkie nie spełniały moich oczekiwań. Chciałem się Was poradzić jakie najlepiej zakupić, może macie jakieś sprawdzone? cena w tym momencie nie jest istotna ... to ma zdawać egzamin

T

Kup te płaskie fordowskie. Są ok. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

wojoo

Cytat: Rijndael w 14.10.2010, 19:25
Kup te płaskie fordowskie. Są ok. ;)

wlasnie nie byłem z nich do konca zadowolony, nasze szyby nie sa do konca przystosowane do plaskich wycieraczek przez co po bokach nie dolega do szyby

Lukasz-no1

Jak by je nazwać te Fordowskie  giętkie "premium"
No i będzie lans na dzielni  :D

« Dodane: 14.10.2010, 19:31 »

Cytat: wojoo w 14.10.2010, 19:28
wlasnie nie byłem z nich do konca zadowolony, nasze szyby nie sa do konca przystosowane do plaskich wycieraczek przez co po bokach nie dolega do szyby
Jak ma nie dolegać jak one układają się do szyby, no chyba że to nie te....
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wojoo

Cytat: Lukasz-no1 w 14.10.2010, 19:30
Jak by je nazwać te Fordowskie  giętkie "premium"
No i będzie lans na dzielni  :D

« Dodane: 14 Październik 2010, 19:31:31 »
Jak ma nie dolegać jak one układają się do szyby, no chyba że to nie te....

w mondeo szyba jest zaokrąglona w przeciwieństwie do foki gdzie jest prawie płaska

Blade

Wojoo - masz za duże wymagania :P
ja miałem płaskie fordowskie i był git....

a skoro Tobie nawet "rodem z F1" nie podchodzą to musisz pogadać z NASA... oni wycofują sputniki z obiegu... to może znajda się jakieś wycieraczki kosmiczne :P


;)


KLUSEK

14.10.2010, 20:56 #7 Ostatnia edycja: 15.10.2010, 13:44 by KLUSEK
Ja w MK2 używałem fordowskich płaskich, za około 115 zł - były produkcji VALEO ze znaczkiem forda. Więc lepiej kupić valeo - będzie to samo a taniej. Wytrzymały rok dobrej pracy, byłem zadowolony.

W MK3 mój tato używał fordowskich płaskich, ale były one już produkcji Boscha. Też rok wytrzymały.
Teraz do obu aut kupiłem Bosch Aerotwin (około 150 zł komplet do obu aut mi wyszedł). Na razie jest OK :)

Zdecydowałem się na nie po przeczytaniu paru testów w necie, gdzie wygrywały testy na wytrzymałość.

weksla

Ja też polecam płaskie Forda, chociaż działają idealnie tylko przez pół roku, jak zapodasz je teraz na zimę to używając przy zmarzniętej szybie szybko się zniszczą
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Moje mają już ze dwa lata, dawno pojawił się symbol zużycia, a nadal działają jak nowe.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl