Gdzie zamontować tweetery?

marctwain, 30.05.2010, 22:00 « poprzedni - następny »

T

Cytat: marctwain w 08.06.2010, 21:10
Ja się decyduję na "made by wojoo" ;) tylko głośniki zakupię, w tym tygodniu.
Ja wrzucę tweetery w trójkąty. Tylko nie wiem jeszcze czy w te z regulacją, czy w te zwykłe -- mam dwa komplety. Jeśli Ci się chce dłubać ze słupkami to na pewno lepsze rozwiązanie, ale i roboty więcej. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

marctwain

Tylko. że regulację lusterek musiałbym wyp..iąć ;)

weksla

też założyłbym tweetery, jednak zmiana usytuowania pokrętła do regulacji lusterek mnie przeraża:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 10.06.2010, 14:55
też założyłbym tweetery, jednak zmiana usytuowania pokrętła do regulacji lusterek mnie przeraża:)

e tam bez przesady ;) jakies 2 godzinki roboty :)

T

Cytat: wojoo w 10.06.2010, 18:37
e tam bez przesady ;) jakies 2 godzinki roboty :)
Ja się zastanawiam gdzie je wrzucić. Czy lepiej koło regulacji szyb (to nie do końca mi się podoba, bo regulacja lusterek będzie przesunięta trochę w prawo w stosunku do regulacji szyb), czy może na boczku koło klamki.

Hm... wie może ktoś z Was czy czasem moduł regulacji szyb i lusterek od Focusa mk2 nie pasuje?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

wojoo

moim zdaniem lepiej popsuc jak cos nie wyjdzie ten element gdzie mamy sterowanie szybami niz cale drzwi ... poza tym jest to moim zdaniem duzo wygodniejsze

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Gregor

ja mam po prostu przykręcone do trójkątów przy lusterkach - w weekend zrobię temat o moim autku, to będzie i fotka tego ;)

T

Cytat: Gregor w 29.09.2010, 15:53
ja mam po prostu przykręcone do trójkątów przy lusterkach - w weekend zrobię temat o moim autku, to będzie i fotka tego ;)
U mnie tak to jest zrobione:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



(tweater jest nakierowany na lusterko wsteczne, czego niestety na fotce za bardzo nie widać)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

wojoo

Cytat: Rijndael w 29.09.2010, 15:54
U mnie tak to jest zrobione:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



(tweater jest nakierowany na lusterko wsteczne, czego niestety na fotce za bardzo nie widać)

wlasnie widac jak jest nakierowany tweeter na lusterko przy otwartych drzwiach ;), a jak zamkniesz to rozumiem ze tweeter skierowany jest w przednia szybe ? :wojoo:

T

Cytat: wojoo w 29.09.2010, 16:05
wlasnie widac jak jest nakierowany tweeter na lusterko przy otwartych drzwiach ;), a jak zamkniesz to rozumiem ze tweeter skierowany jest w przednia szybe ? :wojoo:
Przy zamkniętych jest nakierowany na lusterko.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl