Gdzie zamontować tweetery?

marctwain, 30.05.2010, 22:00 « poprzedni - następny »

marctwain

A te u dimension- tweetery gdzie przyczepić jak się nie ma słupków "made by wojoo"? I czy same głośniki pasują montażowo (nie zaglądałem ale chyba elipsy w serii mam??)?

wojoo

aby zamontowac glosniki konieczne jest zastodowanie dystansu, natomiast jesli chodzi o tweeterki to niestety trzeba : albo zrobic je w słupkach , albo ... no wlasnie i tutaj zostawiamy pole do popisu ;)
(gdyby cos to slupki mam na sprzedaz :D )

auchim

trójkąt od sterowania lusterkami od anglika skombinuj, z tweeterami wygląda jak fabryka

eng

Tak tylko gdzie umiejscowić sterowanie lusterkami? Czy tam gdzie zrobił to Wojoo czy sugerujesz jakieś inne miejsce? Łukasz jak sprawa odblasków byłeś na szrocie ;>?

auchim

nie ma tych odbłyśników :/
a ze sterowaniem to nie wiem trzeba kombinować, u mnie NA RAZIE nie ma :)

eng

Hehe jak to nie ma? To jak przestawiasz lusterka? Owszem może nie za często się ro robi to jednak po coś wymyślono tę opcję w samochodach:D

auchim

no jakoś nie było potrzeby jeszcze przestawiać, jak miałem jeszcze przedliftowe lusterka to miałem wtyczkę wyciągniętą i często podłączałem przełącznik bo za cholere nie mogłem ich dobrze ustawić, ciągle było nie tak. Ale te poliftowe są o niebo lepsze w planach miałem po kilku dniach od ich przykręcenia podłączać składanie i podświetlanie i wtyczka została za boczkiem, w końcu po 2 tygodniach dokręciłem boczek i tak zostało  :P
kurcze Darek weź przestań mnie o mody wypytywać, lenia mam :D niedługo urlop zaczynam  ;D nic nie robię z furą do sierpnia  :evil:

marctwain

Ja się decyduję na "made by wojoo" ;) tylko głośniki zakupię, w tym tygodniu.

eng

Eeee Łukasz musisz mody robić. To przecież podstawa :D hehe. Nie byłeś czasem na tym szrociku ;P? Wybacz, że tak Cię o to męczę.

auchim

no maltretujesz normalnie :D zajadę zaraz jeszcze raz bo będę w pobliżu  :)