Wybór konsoli do gier X-box czy PS-3 (slim)?

weksla, 08.10.2012, 20:20 « poprzedni - następny »

roki

Ja mam xboxa i nieprzerabiam bo szkoda lasera a po drugie jak podepniesz no neta xboxa przerobionego to blokuja  ci konsole od razu...a jakie sa problemy z odblokowaniem pozniej...kupuje nowosci co jakis czas oryginalne ;) 5eraz czekam na GTA 5 cudnie sie zapowiada i kupie vre w dzien premiery :D polecam FORZA Horizont fajna samochodowka plus duzyyy tuning i Most wanted na xboxa :)

Essio

Kwestia przeróbki to sprawa indywidualna.
Ważniejsze jest ułożenie konsoli aby cieszyć się nią jak najdłużej.
Konsola powinna być w poziomie, nie trzymajcie jej w pionie. Fajne to może wygląda ale bardzo szkodzi oraz grajcie max 3 lub 4 godzinki i dajcie jej odpocząć.
Oberslejzen!

roki

U mnie juz rok stoi pionowo...niemaam mozliwosci polozyc na plasko z braku miejsca...i smiga jak nowa :)

bishop

Też mi się wydaje że nie ma różnicy czy pion czy poziom. Tylko podczas rozruchu płyty nie można było zmieniać orientacji konsoli bo rysowała płytę. Ja miałem i x360 i ps3 i psp.. i wszystkiego się pozbyłem. Brak czasu na odpalenie konsol. A poza tym jednak pad i gry FPS nie idą w parze jak dla mnie;] Został poczciwy PC i multiplayer w battlefield 3.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Essio

Ogólnie jest problem z przegrzewaniem się X'sów.
Dlatego warto aby konsola leżała płasko i miała skąd zasysać powietrze.

@roki 1 rok to pryszczyk, tylko podpowiadam.  :)
Lubią padać nawet na gwarancji - układy BGA.
Ja już to przerabiałem temat. Po 4 latach padła a mogła chodzić 8 lat. A tylko dlatego, że stała w pionie i leżała w półce.
Oberslejzen!

weksla

16.12.2012, 16:35 #15 Ostatnia edycja: 16.12.2012, 18:08 by weksla
Heh Essio u mnie tez stoi w pionie bo nie ma miejsca na półce:D (aby ją inaczej usytuować)
Śmigam po necie bo nie przerobiłem i raczej nie będę. Jest mnustwo używanych gier i można je wymieniać. To już nie te lata że spędzałem przy grach po kilka/kilkanascie godzin dziennie:D
1-2 godz. i to nie codziennie to max:D
Obecnie gram w kinect sport i mój ulubiony mortal kombat (który od dawna już na pc nie wychodził)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Każdy zrobi jak uważa.
Ja właśnie zamierzam kupić kinecta ale jakoś mi nie wychodzi.
Teraz pykam w Sniper V2. Ah te strzały w oko wroga.
Gram okazjonalnie, teraz to córka zaczyna przejmować pałeczkę.  :)
Oberslejzen!