Wybór konsoli do gier X-box czy PS-3 (slim)?

weksla, 08.10.2012, 20:20 « poprzedni - następny »

weksla

Hej.
Z racji że faceci to ponoć wieczne dzieci:D więc na stare lata postanowiłem zakupić sobie konsolę do gier. Nigdy nie miałem żadnej ani w zasadzie nie grywałem na konsolach. Zawsze było pc.
Obecnie w media expercie jest ps3 za 900zł a x-box za 1100.
Jak uważacie warto? I co lepsze? (głównie chodzi mi o dostępność wiadomo jakich gier)
Coś słyszałem że ma wychodzić ps4 więc może lepiej się wstrzymać?
Co doradzacie bo napewno część użytkowników posiada konsole.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Cytat: weksla w 08.10.2012, 20:20
Hej.
Z racji że faceci to ponoć wieczne dzieci:D więc na stare lata postanowiłem zakupić sobie konsolę do gier. Nigdy nie miałem żadnej ani w zasadzie nie grywałem na konsolach. Zawsze było pc.
Obecnie w media expercie jest ps3 za 900zł a x-box za 1100.
Jak uważacie warto? I co lepsze? (głównie chodzi mi o dostępność wiadomo jakich gier)
Coś słyszałem że ma wychodzić ps4 więc może lepiej się wstrzymać?
Co doradzacie bo napewno część użytkowników posiada konsole.
Jeżeli chodzi o gry "wiadomo jakie" to Xbox, PS3 niby rozpracowali ale jak to wygląda nie wiem.
Technologicznie lepszy jest PS3.
Sam posiadam od lat Xbox'a i sobie chwalę. Zakupiłem wiadomo dlaczego Xbox'a. ;)
Gry "ruchome" są według mnie lepsze niż w PS3, mowa o kinekcie. Bez trzymania pały w rękach.  8)
Zanim zakupisz Xbox'a musisz rozeznać temat czy konsolę można przerobić. Nowsza konsola, nowe zabezpieczenia. Potrzeba czasu aby ktoś je ominął.
Ma też wyjść Xbox 720 niby 2013 jak z PS4 nie wiem. Możesz czekać możesz kupić, zależy od Ciebie. Nie wiem jakim jesteś maniakiem i jakie masz wymagania graficzne. Ja nie narzekam na Xbox'a. Z resztą w każdym Media Markt czy podobnym, konsole są podpięte pod TV, możesz zobaczyć i zagrać.
Jak każda rzecz się nudzi, ja gram raz na jakiś czas. Ale jak zacznę to końca nie widać.  :D
Mam sporo znajomych, którzy mają konsolę. Kto ma PS3 ma ori, kto ma Xbox'a ma "wiadomo jakie gry" i tym się tylko różnimy. No i są gry dla, których kupuje się albo Xbox'a albo PS3.
Xbox jest też w wersji slim. :)

I ważna rzecz, kup sobie okulary dziadku, jak to napisałeś "na stare lata"  :D
Oberslejzen!

weksla

Hehe. Dzięki Essio. W takim razie chyba wybiorę X-bxa. Jeśli nie ma problemu z wiadomo jakimi grami. Chociaż słyszałem że ponoć na czarnych już nie wszystkie gry chodzą, natomiast na białych wszystko śmiga.
A o"na starość" to słowa mojej małżonki:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Jak się już zdecydujesz na X'a, to znajdź sobie gościa (np.: na allegro są oferty ludzi którzy przerabiają. Ja tak znalazłem gościa z mojej okolicy), który przerabia konsole. Zadzwoń i zapytaj oni są na bieżąco jakie konsole trzeba kupić, żeby można była grać za grosze. :)
Oberslejzen!

TowerST

Panowie, wiem, że świat nie jest czarno bialy, ale chociaż na privie o tych grach wiadomo jakich piszcie.
W przyszłym roku wyjdą kolejne generacje konsol, ale raczej w jego końcówce.

weksla

A co to Cię tak boli? Nie chcesz nie czytaj
Poza tym o jakich grach? Bo ja pisze o "tanich" Tanie to tanie gry. Nie rozumiem do czego się czepiasz?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Zakup już dawno zrobiony. padło na X-boxa
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Zadowolony jesteś z zakupu?
Oberslejzen!

weksla

Tak zadowolony jestem, głównie z kinecta:D
Chociaż nie gram często to nie żałuję zakupu.
Ogranicza mnie czas i mała ilość posiadanych gier.
Opcja X-box live zajebista.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

To masz przerobioną i bez problemu grasz przez neta?