Volvo s80 2.5t, prawie jak focus st;)

burton, 14.10.2013, 15:55 « poprzedni - następny »

burton

Ja właśnie cały wydech robiłem w przemo-car....i jakbym miał montować icka to napewno zrobiłbym to u nich bo dobrze robią i są w miarę przystępni cenowo, np wydech 1000 zł mniej niż w el-tecu....
Niby Przemek jakieś tam icki składa ale najbardziej kręci mnie ten airtec...najtaniej znalazłem w UK za 350 gbp, nikt w PL tego nie sprzedaje? Potrzebna mi faktura i nie wiem jak to jest z odliczeniem vatu i podatku za zakup w UK...

Kris1976

chcesz z Polski ?
to proszę ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.tomson.com.pl/product-pol-1765-Intercooler-Airtec-Ford-Focus-RS-Mk2-stage-2.html
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

burton

Widzę, że promocje mają;)))
P.s
Robicie jeszcze spoty w wawie?

T

W IC najważniejszy jest rdzeń. Niestety w "chińczykach" różnie można trafić...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

walec

burton pogadaj z HEKO - jeśli nie bijesz sie ok kazdy km Nm to bierz chinola.
bo różnica w cenie 2kpln a różnica km i Nm pewnie max 10km wiec pytanie czy warto??
Ja bede robił foke na wiosne u Heko i zakładamy chinola


burton

walec, sam już nie wiem, Kris1976, który założył fmic sam przyznał, że gdyby mógł cofnąć czas to by go nie zakładał... Ja, jeśli będę robił to w przemo-car, tam gdzie robiłem wydech, Przemek sam składa te icki na rdzeniach Nissensa, tak samo sam robi sportowe katalizatory, robi też orurowanie no i cenowo jest ok.

T

Cytat: walec w 25.10.2013, 00:56burton pogadaj z HEKO - jeśli nie bijesz sie ok kazdy km Nm to bierz chinola.
Tylko z "chinolem" jest ten problem, że "chinole" są bardzo różne -- zarówno bardzo dobre, jak i beznadziejne. Więc podstawowe pytanie jest takie -- JAKI "chinol". :) Na szczęście jakość rdzenia można z grubsza ocenić wzrokowo.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl

burton

mnie nie stać na wpadki i eksperymenty;) za chinola trzeba dać 500 zł, a custom wyjdzie 1000...niby dwa razy więcej ale...mniej niż chinol i potem zmiana na inny...poza tym jestem zwolennikiem robienia jednego tematu u jednej osoby, jak coś to pojade reklamować a z chinolem do kogo?  ten co montuje powie, że to wina icka, od icka powiedzą że zły montaż a ty się bujaj...no ale każdy robi jak uważa...

steveno

Burton ja mam S60 R wiec jak coś mozemy polecieć na jakis spot volvo :)
Do przodu!!!

burton

W każdy czwartek o 20 pod tesco na gocławiu;)