Filmiki streetracingowe

T, 17.05.2010, 18:08 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

Cytat: wilhelm w 25.01.2013, 00:02
Zajebiste te foki Jam-sport, ostatnio w Katowicach widziałem białego RS'a na zielonych felach compomotive :D
Widziales tego z PL rej DW 500 RS?

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gpAzXqIcWzc
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Miro

Jak dla mnie to koleś jest idiotą na maxa.

weksla

Cytat: Miro w 17.02.2013, 15:05
Jak dla mnie to koleś jest idiotą na maxa.
no raczej:)

Ale trzeba przyznać że czuje auto:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Miro

Czuje i to dobrze, ale z tego co wiem to po pierwszej części jaką udostępnili w necie ktoś zgłośił to na policje i zabrali mu prawko. Jak widać w niczym to nie przeszkodziło żeby nagrać drugą czezść :)

Falubaz 1

Cytat: Miro w 17.02.2013, 16:42
Czuje i to dobrze, ale z tego co wiem to po pierwszej części jaką udostępnili w necie ktoś zgłośił to na policje i zabrali mu prawko. Jak widać w niczym to nie przeszkodziło żeby nagrać drugą czezść :)

Koledzy to że gość jest kretynem i imbecylem który pewnie źle skończy to pewne, umiejętności powinny iść w parze z odpowiedzialnością, znam kilku rajdowców i kurna nikt by czegoś takiego nie zrobił na ulicy, na torze a i owszem. Nie będę się rozpisywał ale pochowałem przyjaciela kilka lat temu bo komuś nie wyszedł drift na autostradzie w Niemczech, dodam że kierowcą - sprawca był były kierowca rajdowy tester pojazdów BMW ze 25 letni doświadczeniem. ..

rademon

no to szalał po tej autostradzie,ale trochę takich nie lubię za dużo cwaniakują

marcin uk

Cytat: weksla w 17.02.2013, 14:20no raczej:)

Ale trzeba przyznać że czuje auto:)

Widzieł ten filmik.

Jak ja kupowałem cześci zawieszenian do swojej e39 V8 to musiały byc z M5.

Panowie te auta naprawę się prowadzą znakomicie i jak już porównałem swojego Stek , ktorego mam ponad tydzień bo mojego ex bmw e39 z silnikiem 3.5 V8 obnizonym zawieszeniem i oponami na tyle o szer. 265

to bmw 10 pkt. a STek 6 , a na zakretach i w poslizgach STek w stosunku do bmw w mojej opini bmw 10 STek 4pkt.

bety i nowe i stare naprawde trzymją się świeteni i sam swoją 535i jeździłem ostro i jeździła jak przyklejona do asfaltu.


« Dodane: 30.01.2014, 21:11 »

Tutaj pokaże jak łatwo i lekko się prowadzi 540i a automacie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=YZQOU0rCH6Q

Ja swoją robiłęm to latwiej bo manaul i większa kontrola.

Różnica 540i prawie 300 KM moja 535i 247 KM ( miała :( ) po sprzedałem i mam STek, ale jestem z STeka zadowolony w koncy jeżdze spokojniej ;) chyba ,że mnie bmw podjedzie ;) a wiem ile może więc ;)

wilhelm

Fajne tam mają autostrady :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=xm9f-Qonppg

Adrian90

A mówią że tam bieda ;)