Poszukiwane minimum dwie osoby chętne na zakup regulatora do świateł dziennych

weksla, 19.02.2011, 16:34 « poprzedni - następny »

weksla

Hej

Dostałem od znajomego taki oto link: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.kogiel.za.pl/SKLEP/sklep.php
Wydaje mi się że jest to super rzecz za nieduże pieniądze i stosunkowo prosty montaż. Z tego co wyczytałem facet wysyła darmo jeśli kupi się powyżej 3 sztuk.
Jeśli ktoś z osób wybierających się na "Dyno Day" u Heka w najbliższą sobotę byłby chętny to proszę dopisać się do listy, znajdziemy min. 4 osoby i regulatory rozda się na spocie.
Oto lista:
1. Weksla;
2. Polarny;

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Jak dla mnie świetna sprawa.

Zasada działania jest prosta. Światła drogowe (czyli "długie") wykorzystuje się do jazdy dziennej, z tym, że puszcza się je na 40%. Dokładnie takie rozwiązanie stosuje Audi u siebie - ja tam mam w firmowej A4 z 2008 roku. Widziałem też, że w A6 i A8 dokładnie to samo działa.
Opcja ta jest najlepsza dla osób posiadających ksenony, bo nie wypala się ich wtedy, aczkolwiek ja nie mam ksenonów a i tak zamontuje to - bo szkoda mi żarówek od mijania a i akumulator mniej dostaje, a przy okazji będę lepiej widoczny, bo mijania w dzień są gorzej widoczne niż oryginalne dzienne.

W sumie muszę zapytać Heka, czy on ma u siebie jakiegoś elektryka na miejscu, to może jakby się zebrało kilka osób, to byśmy na DynoDay hurtowo i to zamontowali?

eng

Może Adam będzie na spocie a to nasz "forumowy" elektryk może by można się z nim jakoś dogadać. Jak myślisz Sławek?

Polarny

Jestem jak najbardziej za - jakiego nicka ma Adam, bo ja nie znam osoby, więc warto wiedzieć.

weksla

No jasne napewno Admor podłączy, to dla niego pestka:D
Eng na co czekasz, dopisuj się.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 19.02.2011, 19:31
No jasne napewno Admor podłączy, to dla niego pestka:D
Eng na co czekasz, dopisuj się.

Weksla ja bym się dopisał tylko nie wiem czy za mnie załozysz ;) bo póki co nie mam jak odebrac dopiero w kwietniu a i tak z Adamem musze się spotkać to by mi to załozyl

Polarny

Na moje nawet jak nie zbierze się odpowiednia ilość osób, to nie ma problemu - 5 zł kosztów wysyłki to niewiele przecież. Tak więc proponuję temat zamknąć jakoś dzisiaj, by jutro zamówić. W końcu musimy mieć to w sobotę w rękach.

weksla

Tak jest powiedzmy że jutro o 12 zamykamy temat, jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba chętnych to i tak zamawiamy. Więc dopisywać się proszę.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

mnie tylko jedna rzecz martwi w tym rozwiązaniu:
owszem pomysł prosty i dość ciekawy, jednak jak to wszystko się ma do OŚLEPIANIA INNYCH kierowców ?!?! przecież w "długich" nie macie kształtowania światła jak w "mijania" - czyli świeci na obie strony tak samo ??

tak wiem, to mają być "dzienne", jednak mogą być problemy z policemajstrami

T

Oślepiać raczej nie będzie, po to jest to ograniczenie mocy. DRL-e z zasady mają małą moc i świecą wszędzie, bo służą temu, żeby auto było widoczne, nie muszą nic oświetlać.

Mnie natomiast martwi konieczność cięcia wiązki do świateł. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl